UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @ Okoniowaty Ty stwarzasz problem. Mało ci że możesz darmo oddać 4 opony rocznie ? Ile ty opon zużywasz w 8 lat, ponad 32 ?. A nawet jeśli to zawsze znajdziesz znajomego co ma pusty 'limit' w tym roku. A jeśli chodzi o inne większe śmieci to co najmniej raz w miesiącu są zabierane tak zwane gabaryty. Czyli łóżka, meble i inne pierdoły co wystawisz przed dom. Za darmo. Elektrośmieci też oddasz za darmo w wielu punktach w mieście.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    5
    mieszczanin(2023-04-13)
  • @mieszczanin - komplet opon wystarczy na kilka sezonów, dałem Ci przykład, oddałem 4 opony i potem przebiłem dwie kolejne w ciągu dwóch miesięcy (bo taki porządek ma miasto na swoich drogach). Części typu nadkola samochodowe nie należą do gabarytów i nie zabierają ich - a jest to plastik recyklingowalny. Skoro uważasz, że ja szukam problemu to przejedź się do lasu - zobaczysz problem prawdziwy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    okoniowaty(2023-04-14)
  • @okoniowaty - I to właśnie tacy roszczeniowcy podrzucają te opony
  • @okoniowaty - Możesz tą i kolejne przebite opony przechować do przyszłego roku w piwnicy lub w garażu. A jak zapłacisz w zakładzie wulkanizacji 20zł za utylizację to raczej nie zbiedniejesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    Tak to widzę.(2023-04-14)
  • @okoniowaty - Myślałem, że opony są zrobione z gumy, a nie z plastiku. Chyba w swoich resorakach masz plastikowe opony.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Grendziu(2023-04-14)
  • @Tak to widzę. - Utylizacja i wszystko co oddajemy do Pszok powinno być bezpłatne, bo i tak płaci się już chore pieniądze za wywóz śmieci. I jak udowodnić, że pod adresem jest kilka gospodarstw domowych (dziadkowie, malzenstwo, dorosłe i pracujące dzieci)? Prawie każdy ma swoje prywatne auto. Teoretycznie to daje 25 sztuk opon.
  • @Tak to widzę. - nie chodzi o 20 zł, a o to że wszędzie płacisz i jeszcze każdy chce byś dopłacał.20 zł nie zbiednieje, ale wolę dać dziecku na lizaka niż płacić za coś co już opłacam. Tu 20 zł, tam 10zł tu grosik w sklepach tłumaczą inflacją - ale macie racje zamiast upominać się o swoje, lepiej udawać że jest fajnie ze śmieciami gromadzonymi w piwnicy garażu czy gdzie tam chcecie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    okoniowaty(2023-04-14)
Reklama