UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Warto też przestrzec przed przedstawicielami pewniej firmy oferującej "pomoc w uzyskaniu dotacji" na termomodernizację domów. Krążą oni po elbląskich osiedlach domków jednorodzinnych i zagadują przeważnie starszych ludzi. W rzeczywistości próbują sprzedać fotowoltaikę i pompy ciepła na kredyt. Zamiast sugerowanego wniosku o dotację wypełniają jakieś formularze dla banku. Ewidentnie wprowadzają ludzi w błąd. Ich doradztwo techniczne jest niefachowe a ceny zawżone. Próbują wkręcić starszych ludzi na wysokie raty na wiele lat. Ludzie łykają przynętę na dotacje, bo temat jest popularny (m. in. przez program "Czyste powietrze").
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    0
    Ostrzegający(2023-07-24)
  • @Ostrzegający - od kiedy ludzie zaczęli instalować fotowoltaike oraz pompy ciepła nastąpiły gwałtowne zmiany klimatyczne, tj. huragany, gradobicia, susza, ekstremalne temperatury, do tego wprowadzono samochody elektryczne i jest coraz więcej wypadków przez to np. w Krakowie ostatnio tragedia,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    10
    Janusz po rozmowie z Grażyna(2023-07-24)
  • @Ostrzegający - warto przestrzegać przed wszystkim co jest nie uczciwe, Np. firma wzmacniająca drzwi w mojej kamienicy (własność prywatna wspólnoty) zostawiła ulotkę i w treści min. " w związku z pracami remontowymi na Państwa osiedlu", "zwrot kosztów możliwy przez inwestora". Zadzwoniłem zapytałem o jaki remont chodzi. I że jak się zdecyduję to sam sobie zwracam koszty jako inwestor?? Pan nie potrafił mi nic wytłumaczyć, stwierdził, że to być może pomyłka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    okoniowaty(2023-07-24)
Reklama