UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wytłumaczcie mi jak nr telefonu Stonogi, który dał właścicielowi znalazł się w rękach tych co mu grozili, wytłumaczcie małpa mi jak to jest że osoba którą właściciel zwolnił ramię w ramię z właścicielem składa doniesienie o zniesławienie. Wytłumaczcie mi dlaczego właściciel zrezygnował z możliwości przedstawienia swoich argumentów przed kamerą a w końcu dlaczego wciąż trzyma tą ekipę i się od tego nie odciął jak zrobiłby każdy normalny człowiek. Do innych firm pogrzebowych w Elblągu znamy nazwiska ludzi, którzy się tam podpisali zastanówcie się dwa razy zanim ich zatrudnicie a to się okaże prawdą. A tego prowodyra jeżeli to jest prawda nikt w Elblągu nie powinien zatrudnić bo się to na nim zemści.
  • @kawka - Grabaż to jest grabarz. Prosty czlowiek podlany delikatnie nie marudzi. Ceremonia za ceremonią a ile takich trumien zrobiono zanim ten Eryk dołączył do firmy. Posłuchałeś nagrań? Przecież ekipa jest zniesmaczona zwolnieniem kolegi nie akcją na cmentarzu. Tam nie pada nawet słowo ale Eryk konfabulujesz oczerniłeś człowieka. Dąsy, że kolega odszedł a nowy jak łamistrajk fika przy grobie i jego zakopywaniu.
Reklama