UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To jest śmiech na sali. Ja rozumiem, że trzeba dbać o porządek, rozumiem co do istoty cel tej akcji, ale w większości przypadków syf wokół wiat śmietnikowych tworzą ludzie, którzy przyjeżdżają w nocy i podrzucają śmieci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    7
    Ploterek(2023-03-27)
  • Medium @Ploterek - A po nich przychodzą złomiarze, albo poszukujący jedzenia i robią w śmietnikach "pilota". To ich zapłata dla społeczeństwa, które o nich zapomniało.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Medium(2023-03-28)
  • @Medium - Wiesz co o mnie chyba też społeczeństwo zapomniało bo codziennie muszę pracować na utrzymanie rodziny i w dodatku musiałem sam sobie kupić mieszkanie i za swoje pieniądze je wyremontować i wyposażyć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Jemkartofle(2023-03-28)
  • Medium @Jemkartofle - O Tobie nie zapomniało społeczeństwo: masz pracę i zdrowie, by pracować. Masz bliskich, dla których warto żyć. A co np. gdy człowiek jest tuż przed emeryturą, traci pracę i nie ma żadnego zabezpieczenia? A co, jeśli stan zdrowia pracować nie pozwala? Zaglądasz na lokalny portal, a tam z komentarzy tylko jad się leje, bo ktoś sztucznie dysocjuje społeczeństwo. A co, jak "sojusznicy" fundują narodowi epidemię, a potem wątpliwe scypionki sprzedają?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Medium(2023-03-28)
Reklama