UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Za Tuska to mafie rządziły i była bieda
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    86
    122
    Magiaj(2023-08-21)
  • @Magiaj - a teraz rządzą pisuary - miód i mleko płyna ulicami-hahaha
  • @Magiaj - Mafia to rządzi teraz. Koalicja pisowsko-watykańska sprawiła że prawie 3mln Polaków pracuje za najniższą krajową i prawie 500 tyś emerytów pobiera minimalne uposażenie. Tylko pisuariat ma wille + a nawet OIOM +
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    69
    24
    pisowska pato Polska(2023-08-21)
  • @pisowska pato Polska - I nieroby za darmo socjal!!!!!
  • @Magiaj - Jakby dzisiaj biedy nie było. Ponad 1,6 mln mieszkańców Polski żyje w skrajnym ubóstwie, w tym 333 tys. osób to dzieci. Inflacja sięgająca prawie 50 proc. na podstawowe produkty spożywcze oraz drastyczny wzrost cen węgla i prądu drenują kieszenie.
  • @pisowska pato Polska - dokladnie, ale elektorat tego nie widzi... rzuca kielbase wyborcza i suweren znowu sie skusi... sprzeda... a za rok obudza sie z reka w nocniku... dramat... to co sie dzieje przechodzi ludzkie pojecie...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    6
    antypisssssssss(2023-08-21)
  • @Magiaj - A Ty był w Giermanii po Euro za trzy albo dwa zety, gdy wasz Pan Prezes reklamował te ceny?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    pifko+(2023-08-21)
  • @Magiaj - Od razu widać że bierzesz kasę za rodzenie że chwalisz obecną dyktaturę.
  • @antypisssssssss - Taki mają elektorat nisko kształcony ekonomicznie. Skłonni uwierzyć, że Kaczyński jak Jaruzelski swego czasu ogłosi, że Polska przestaje spłacać zadłużenie zagraniczne i dług magicznie zniknie.
  • @Magiaj - Za Kaczyńskiego to jest... no nic nie jest bo on nawet nie potrafi wziąć odpowiedzialności i być premierem.
  • Nie no Tusk jest super hahaha Polacy wybiorą ale na pewno nie Tuska a żyje się na pewno lepiej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    25
    Magiaj(2023-08-21)
  • @Magiaj - Ja tylko Tuska, bo juz zrobił wiele dobrego dla Polski i wiele złego dla leni - dlatego ma mój głos.
  • @Magiaj - A teraz nie ma biedy. Teraz jest pis który doprowadził do tego że polski cham jest dumny ze swojego chamstwa.
  • @pisowska pato Polska - Woku nie pamietarz za PO za 5 zl na godzine ty pewnie goliles innych z kasy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    26
    Antypo(2023-08-21)
  • @pisowska pato Polska - To ciekawe dlaczego teraz więcej ludzi jeździ na wczasy, więcej kupuje w sklepach itd. W pracy ciagle słyszę Grecja, Turcja, Chorwacja, Zakopane itd. Biorą w podatkach ale przynajmniej teraz dużo pieniędzy wraca do ludzi w postaci socjalu. Kiedyś "piniędzy ni było" bo utykało w przekretach vatowskich.
  • @Antypo - No i co z tego, tylko za te 5 zł mogłem kupić więcej niż teraz za 30,czy 40zł, No i czym się chwalisz... a sorki ty nieukom mącisz w głowie, taka Twoja praca
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    3
    ­­­­­­Np.(2023-08-21)
  • No, jeszcze tylko drugiego języka urzędowego nie wprowadził, niemieckiego...
  • Wasz za to rosyjski wprowadzi i zabierze paszporty - przecież tu w Wolsce tak dobrze jest, po co gdzieś jechać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    ­­­­­­Np.(2023-08-21)
  • @Magiaj - Tylko ze chleb kosztował 1.5 a nie 6
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    0
    Rumcajs(2023-08-21)
  • @Antypo - Tylko jak odłożyłem np 1000zł to za rok te 1000zł było warte dalej tyle samo. Obecnie rządzący działają po omacku byle kupić głosy ludzi "prostych", ignorantów ekonomicznych i naiwnych. Każdego dnia nie wiemy co przyniesie jutro, brak jest stabilności a skrajnych nacjonalistów co raz częściej dopuszcza się do głosu i promuje takie zachowania Hashtagi: #Pracujacy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    1
    ZAWODNIK(2023-08-21)
  • @Magiaj - A teraz co masz? Rozumiem, że z kranu to ci whisky leci ze sklepu jedzenie samo przychodzi, opłaty zrobione do końca życia i jeden dzień dłużej ( oj to nie to hasło) miliony monet w portfelu i luz w d .? Zadro Hashtagi: #otworzoczy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    BeataJa(2023-08-21)
  • @Antypo - "Pamietarz" Pamiętam, pamiętam. Tylko za te 5 zł kupiłem przeliczając na chleb 5 bochenków a teraz za 22 netto, 3 bochenki i nie pisz mi proszę o tym chłamie z biedronki za 3 zł ze to chleb.
  • Za 5 zł tyle chleba kupiłeś? Coś mi się wydaje, że ty jakiś niedorobiony intelektualnie jesteś xd
  • @Antypo - A pamiętasz paliwo poi 2,50? i chleb po 1 zł?
  • No i twoje wnuki zapłacą za wczasy dziadka w Chorwacji.
  • @Magiaj - A teraz rządzący oddają intratne zlecenia mafiosom i napychają kieszenie swoim ludziom wpychając nas w biedę.
Reklama