UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Adolf też chciał korytarza. Niemcy też nie mieli szans z Francją i Anglią, a jak się skończyło to starsi pamiętają, a młodzi chyba się o tym uczyli na historii, a historia lubi się powtarzać. No i teraz wyobraźmy sobie, że pisowcą udało się rozbić unię.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    32
    26
    obynieprorok(2022-06-28)
  • @obynieprorok - Nikt Cie tu nie trzyma na sile, jak się boisz to się stąd wyprowadź do swoich tęczowych braci na zachod
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    39
    PapaSmurf(2022-06-28)
  • @obynieprorok - Ja nie mogę sobie wyobrazić pańskiej nauczycielki języka ojczystego. Może spróbuj pan z niemieckim, mniej przypadków w gramatyce.
  • @PapaSmurf - to jest poziom dziadka z bajki, możesz równie dobrze ty z czarnymi smerfami się wyprowadzić na wschód, albo do obwodu kaliningradzkiego, podobna ideologia, dobrze się zasymilujecie, powodzenia
  • @hd - ograniczona wyobraźnia, to jeszcze gorsze od niepoprawnego posługiwania się językiem polskim (z tym ma problem większa część Polaków), bo w gruncie rzeczy to ograniczenie. Więc wyobraź sobie, że była młoda, ładna i zgrabna, koniecznie z ładny, wydatnym biustem i ślicznym
  • @hd - A przeczytałęś co sam napisałeś?Czy tylko innym potrafisz błędy wytykać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    obynieprorok(2022-06-28)
  • @PapaSmurf - No widzisz tym się różnimy, że ja mam przyjaciół szarych, białych, tęczowych i innych, a tobie bohaterze życzę żebyś nie musiał udowadniać swojej odwagi, a jak nie wiesz oczym pisze to obejrzyj sobie pierwsze lepsze wiadomości.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    obynieprorok(2022-06-28)
  • @PapaSmurf - A ty liż odwłok Kaczorowi.
Reklama