UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • POrównajcie se jak szła robota na przekopie za rządów PIS a jak idzie teraz... grzebią bo grzebią a efektów żadnych nie widać. Rządził by dalej PIS to byłby efekt ekonomiczny bo już byliby z przekopem w porcie... a za rok już jakieś pierwsze statki w Elblągu. Jak se wybraliście tak macie... to samo ''prezydent'' E-ga on niema żadnego pojęcia o rządzeniu miastem / jest bo jest.
  • No, kochany, nie wymyślaj mi tu. Na rzece cały czas pracują pogłębiarki, jest wywożony szlam z dna, których za PIS NIGDY ani razu nie widziałem. Byłem i osobiście widziałem. Pracują od rana do chyba 18,wiec dużo dłuzej niż za PIS.
  • @N.p. - I tę pogłębiarki zakupiło PO. Ekstra. Ile jest tych pogłębiarek?
  • @N.p. - "", wiec dużo dłuzej niż za PIS. " - chodzi o pracowników robiących coś przy nabrzeżach za rządów PIS
  • "I tę pogłębiarki zakupiło PO. " - Te pogłębiarki kupiło Państwo Polskie za nasze Polaków i moje też pieniądze. Ani PIS, ani PO, ani nawet Konfa nie ma swoich pieniędzy na takie cele! Ma nasze POLAKÓW pieniądze!
  • @N.p. - Co za odkrycie!!!
Reklama