UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ale Plattformersi się mszczą. A sami mają diabła za skórą !!!!!
  • ale mszcza się za co? zdradź powód zemsty. Hashtagi: #dziedzicpruski
  • Masz rację to zemsta i kpina. Dopóki minister działa zgodnie z wolą partii, działa legalnie.
  • To że ktoś KAŻE się filmować w kościele podczas mszy, nie znaczy, że to jest uczciwy człowiek, a najczęściej znaczy wręcz przeciwnie. Pamiętajcie o tym.
  • Ale Plattformersi się mszczą. - Dlaczego mieli by die mścić? Czy ty rozumiesz znaczenie tego słowa?
  • chodzi o podejrzenie przekroczenia uprawnień a ty mówisz że to zemsta. Niezły odlot. Niewinni nie mają się czego bać
  • Ale Plattformersi się mszczą. Ja miałem wypadek po pijaku i teraz się mszczą bo chcą mi auto zarekwirować
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    Nie to co za piss(2024-07-12)
  • Co robił PIS ja doszedł do władzy? "Zapomniał wół jak cielęcem był"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    7
    elblążanin48(2024-07-12)
  • "Ale Plattformersi się mszczą. ' - Pamiętam dawno temu (1979r), ówczesne władze też ciągle mówiły, że robią wszystko dobrze, że są po prostu najlepsze dla Polski. Nie wyobrażały sobie bardziej sprawiedliwych rządów niż swoje. I co? Polacy im serdecznie podziękowali, tzw. kopniakiem w pewne miejsce. Niektórzy z tych ówczesnych dobroczyńców znaleźli sobie intratne posadki w PIS. Teraz próbują swoje "dobre" rządy przywrócić ale po ośmiu latach znowu dostali kopniaka w pewne miejsce. dlatego taki płacz. To wszystko :)
  • @N.p. - Czegoś się naćpał?chciałeś chyba powiedzieć, że te posadki to znaleźli u lokaja Niemiec Tuska.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Tomasz q(2024-07-12)
  • Co robił PIS jak doszedł do władzy 8 lat temu?????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    elblążanin48(2024-07-12)
  • Za 8 lat odcięcia od koryta? Proste tylko nie dla ***pisów.
Reklama