UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Zen - Widzę, że jesteś Prawdziwym Polakiem. Widzącym wszystko przez pryzmat NASZOŚCI. Gardzący sąsiadami i prawdą jaka inni widzą. Liczący na sojusze pod naszym przywództwem, a nie widzącym, że z nasz Prezydent musi szukać partnerów do rozmów na antypodach. Jaki dzielny i bohaterski jest nasz naród najlepiej dowiedzieć się pytając sąsiadów. Na razie nikt nie głosuje tak jak my. A patrzą na nas tak jak my na ruskich. A żydowskie stany dogadają się z ruskimi (np w sprawie Chin) i przydzielą Polskę ruskim. W końcu będziemy się mogli wykazać w walce o niepodległość.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    entuzjasta(2019-01-10)
  • Szanowny Entuzjasto mylisz się widzę właśnie innych dlatego jestem zwolennikiem małej ententy, i koncyliacyjnych decyzji krajów Europy Środkowej, gdzie każdy będzie szanowany i równo traktowany, a nie tak jak teraz jest w UE, np w strefie Euro Francja czy Włochy nie spełniają kryteriów konwergencji i nikt się o to nie czepia. Wystarczyło spojrzeć jak była Polska prezydencja w UE to Sarkozy za naszymi plecami jeździł i się dogadywał z Ruskimi jak napadli na Gruzję i gdzieś miał ten kraj i Polskę. A poza tym jestem Polakiem i jestem z tego dumny, Polska to piękny, wielki i wspaniały kraj, chociaż połowa mojej rodziny to Niemcy, ja zawsze będę Polakiem i interes Polski jest dla mnie ważny. Tak jak Trump mówi America First i nikt poza komunistami nie ma o to do niego pretensji. A No właśnie co masz Entuzjasto do Antypodów? Poprzedni rząd olewał ten region świata i to dobrze, że prezydent tam pojechał i nawiązał relacje. Tam panuje susza i dzięki temu może nasi rolnicy będą tam swoje towary sprzedawać, a poprzednicy to olali. Australia to duży i bogaty kraj. Ważny w tamtym rejonie świata. Głosują już razem z nami, Węgry, Czechy, Austria czy Rep. Bałtyckie właśnie. A teraz nawet Wlochy- 3 najważniejszy kraj w Europie. A co mogą Stany i Rosja Ws Chin? Nie rozsmieszaj mnie, Chiny są potęga i już wydają na zbrojenia 2 razy więcej od Rosji i mają 2 razy liczniejszą armię, a Rosja ma 145 mln ludzi i co roku wymiera tam kilkaset tysięcy ludzi. Ponad milion zarażonych wirusem HIV, dodatkowo WZW, Gruźlica, narkomania czy ogromna liczba alkoholików i średnia długość życia taka jak u nas za komuny. Rosja jest otoczona dodatkowo wrogimi krajami jak Gruzja, Chiny, Japonia, Ukraina, Polska, Finlandia, ludność okupowanej Czeczenii i Dagestanu. Mają różne zamachy terrorystyczne, lożą kupę kasy na utrzymanie jakichś mało znaczących dyktatorów wzamian za poparcie polityczne, różne wypadki a to promu w Tatarstanie, a to wybuch w bloku, fabryce ammunicji czy pożar w dyskotece. Chiny chcą od Rosji 1,5 mln km kw już Putin im oddał trochę i Syberia też chce niepodległości. Dlatego czas działa na naszą korzyść, bo Polska się rozwija jako tako, jest coraz bogatsza, a Rosja powoli chyli się ku upadkowi gospodarki.
  • Dodatkowo sam Szanowny Entuzjasto pokazałeś swój ,,szacunek'' do innych narodów nazywając USA żydowskimi Stanami, ciągle gadasz o Układzie Warszawskim, RWPG, o Rosji, kogo Ty popierasz? Przyznaj po prostu, że popierasz komunę i bolszewików wrogich Polsce, bo niby jakie mieliśmy korzyści z Ukladu Warszawskiego i RWPG, weź podaj te korzyści Entuzjasto jakie one były?
  • Na szczęście czas działa na naszą korzyść, już nie będą Rosjanie nas szantażować gazem. U nich to są też zabojstwa polityczne, pełno morderstw. Lagry pełne przeciwników politycznych jak Tatarzy, Czeczeni, Ingusze, Gruzini i rosyjscy wolnościowcy i Ukraincy utrzymanie tego wszystkiego kosztuje bardzo dużo, a Rosja jest coraz slabsza dodatkowo wydaje kasę na wojenki jak w Syrii, gdzie traci trochę sprzętu i ludzi, co też kosztuje i jeśli nie zmieni polityki to upadnie jak Związek Radziecki, zwłaszcza, że świat powoli odchodzi od ropy i węgla, a kraje w Europie zaczynają sprowadzać te surowce z innych źródeł, niż rosyjskie, a same przychody z ropy to ok 30% Rosyjskiego budżetu, do tego dochodzi też węgiel. Ciekawe co zrobią Ruscy jak sadnie zapotrzebowanie na ten surowiec.
  • @Zen - Śmieszy mnie, jak Prawdziwy Polak, cieszy się z "Ameryka First". W sytuacji, gdy Chiny wyrastają na główne zagrożenie dla USA, tylko lata miną zanim USA dogada się z Rosją i w imię dobra Ameryki sprzeda Moskwie Polskę za koalicję przeciwko Chinom. Ameryka first oznacza, mam w d, ,, ,sojuszników, którzy nam nic nie dają. A my możemy dać tylko niezatapialny lotniskowiec. który nie będzie potrzebny w sporze z Chinami. A w razie konfliktu z Rosją, będzie pierwszym celem do ataków. Celem, którego Ameryka nie będzie bronić, bo nie jest first. A o słabości Rosji przekonał się już i Napoleon i Hitler.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    entuzjasta(2019-01-23)
Reklama