UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przekopu przez mierzeję nie jest zasługą PiSu ale Koalicji Obywatelskiej - stwierdził niedawno senator Jerzy Wcisła. To PO zrobiła wszelkie plany, kosztorysy i przygotowania do budowy kanału, która miała się zakończyć do 2020 roku i zakończyłaby się gdyby w sprawę nie wladował się PiS który korzystając z omyłkowego przejęcia władzy wziął i w ciągu dwóch lat to zbudował. Chciał przy tym ukraść port Elblągowi ale pan senator do spółki z prezydentem miasta na to nie pozwolili.. Więc niech NIK nie szuka winy w PiSie skoro Wcisła sam się do niej przyznaje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    Ja też tu mieszkam(2023-11-09)
  • @Ja też tu mieszkam - W elblagu slyszałam kiedys takie powiedzenie: Chcesz zawracac kijem wisle? glosuj na wcisle! to tyle w temacie jurasa, ktory swoje tezy zmienia jak choragiewka na wietrze. Zreszta w elblagu zostal wywieziony na taczce z ratusza w referendum i nie warto zwracac na niego uwagi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    działanie a nie POpulizm(2023-11-09)
  • @Ja też tu mieszkam - Chodzi nie o pomysł, lecz o wydatkowane pieniądze. Czytaj uważnie publikację, do której się odnosisz. NIK nie wypowiedziała się w sprawie pomysłu. Kciuk do góry. Hashtagi: #Roman
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    RomanR(2023-11-09)
Reklama