UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Temat nie ma nic wspólnego z Kościołem, w większości 'krajów zachodnich' sklepy są w niedziele nieczynne a kościoły puste. Chodzi po zwykła ludzką przyzwoitość i możliwość odpoczynku dla pracowników. Nasi rodzice walczyli o wolne soboty nie dla tego, że to dzień święty Judaizmu. Jak ktoś nie potrafi zorganizować sobie zakupów tak, żeby w niedziele ich nie robić to słabo. Dla tych co się im w Polsce nie podoba to proponuję Włochy albo Hiszpanie gdzie od 11 do 15 sjesta i nikt palcem nie kiwnie. Ludzie doceńcie to co macie, Polska jest krajem gdzie poziom życia i usług jest na prawdę na wysokim poziomie. Szanujcie proszę siebie i innych.
  • Większość krajów Europy MA OTWARTE sklepy wielkopowierzchniowe, mącicielu (z reguły od 10 do 16,ale otwarte i wystarczy) i nikomu to nie przeszkadza - bo tam polskich księży i ich sługów nie ma.
  • @Np. - Ma zamkniete sklepy. NIE KREC. Choc jestem za otartymi skleoami w niedziele dla chetnych. Stawka 100 200% kto chce niech zarabia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    Ferdek.Schichau(2022-08-08)
  • @Ferdek.Schichau - Byłem i sklepy są otwarte, nie kręcę (poza Niemcami) 10-16,nie kręć. Ja jak mam pracować w niedzielę to pracuję i nie jestem chętny - a to bo mało medialne dla PIS, nie?
  • @ Temat nie ma nic wspólnego z Kościołem, w większości 'krajów zachodnich' sklepy są w niedziele nieczynne - Odezwał się ten co najdalej zagranicą był w Stegnie. Przecież pisuary wprost mówiły że zakaz handlu mimo że uderza w gospodarkę jest po to by "prawdziwi polacy" wrócili do kościołów które straciły dochody
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    8
    I tyle(2022-08-08)
  • @Np. - Pisowcom nie przetłumaczysz. On nie był za granicą ale wie że sklepy zamknięte, on nie widział "Dziadów" ale nazywa je dziadostwem. Dla niego unia jest zła. I nie zastanawia go dlaczego połowa młodych wyjeżdża prosto po szkole z tej watykanskiej kolonii
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    Wiatrak(2022-08-08)
  • @Np. - Gdzie byles? Pakcem po mapie, wszedzie sa jakies ograniczenia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    Ferdek.Schichau(2022-08-08)
  • @Ferdek.Schichau - No tak. Nie trzeba palcem. uwierz. choć pewnie nie uwierzysz. Ale przynajmniej wiem jaki kit o zachodzie pis sprzedaje
  • @Ferdek.Schichau - Dla POpaprańców ( czytaj oPOzycja) to szok- masełka i bułeczki sobie nie kupią kosztem MATKI, OJCA, BABCI, DZIADKA, ..... którzy tracą dzień swojego bezcennego życia!!!!! Nie wróci NIKT minionego dnia..... PO.. ta refleksja nie dotyczy, bo..... mają za mało szarych komórek - ELYTY
  • @Np. - Ludziom się w głowach poprzewracało, niedziela jest dniem zmartwychwstania Naszego Pana, to dzień dla rodziny, pracownicy marketów też są ludźmi nie automatami, wiem-większość z nas, Polaków zapomniała o tym. Nie porównujmy ruchu ciągłego, jakim są służby mundurowe czy ochrona zdrowia do handlu, zakupy można zrobić wcześniej a w niedzielę odpocząć, czy to tak trudno zrozumieć?Egoizm i widzenie czubka własnego nosa zaczyna niestety dominować wśród nas, czy to jest dobre?Może I tak, dopóki sami nie będziemy w potrzebie. Życzę wszystkim czytającym miłego dnia i pogody ducha oraz empatii do innych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    Fredek(2022-08-09)
  • @Fredek - Pamiętaj, że nie dla każdego niedziela jest dniem zmartwychwstania Twojego (celowo nie piszę Naszego) Pana. Nie każdy jest wyznawcą tej samej wiary, co Ty. Najważniejsze to być dobrym człowiekiem. Nie tylko w niedzielę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    Pracownica(2022-08-09)
  • @Fredek - To wasz pan tylko w niedzielę wstaje ? Czyżby chodziło ci o pana balbine ? Do roboty nieroby. Ja tyram 6 dni w tygodniu po 12 godzin. Niedziela powinna byc handlowa. Nie każdy chce ruch... ć dzieci jak wy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    To nie jest śmieszne(2022-08-09)
  • @Fredek - Weź ty tego swojego pana i ta swoją niewierną Marysię i idź do Betlejem. Najgorsze zwyrole to katole
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Cebula(2022-08-09)
Reklama