Kolejne sparingowe zwycięstwo Olimpii

2019-02-02 15:50

Zwycięstwem nad Bałtykiem Gdynia żółto-biało-niebiescy zakończyli tygodniowy obóz dochodzeniowy. W czwartym sparingu w trakcie przerwy zimowej Olimpijczycy odnieśli trzecie zwycięstwo i po raz pierwszy zakończyli mecz bez straty bramki. Zobacz zdjęcia.

Z ziemi szwedzkiej do Elbląga

2019-02-01 19:19

W południe poinformowaliśmy o pierwszym transferze tego roku w Olimpii Elbląg. Wieczorem klub poinformował, że podpisał kontrakt z nowym skrzydłowym – w rundzie wiosennej w żółto – biało – niebieskich barwach zagra Krzysztof Zaremba.

Olimpia zagra z etatowym przeciwnikiem

2019-02-01 15:01

Do rozpoczęcia rundy rewanżowej II ligi pozostał już tylko miesiąc, dlatego tempo przygotowań nie może dziwić. W sobotę, 2 lutego, Olimpia zagra drugi sparing w trwającym tygodniu. W środę (30 stycznia) Żółto-biało-niebiescy wygrali z Wierzycą Pelplin 2:1, czas na test-mecz z Bałtykiem Gdynia.

Olimpia się zbroi

2019-02-01 12:00

26 - letni napastnik Cezary Demianiuk jest pierwszym wzmocnieniem drugoligowej Olimpii Elbląg pozyskanym w czasie zimowych przygotowań. Rundę jesienną nowy nabytek żółto – biało – niebieskich spędził w trzecioligowym ŁKS Łomża.

Oskar Rynkowski kruszy zasieki

2019-01-30 21:44

Oskar Rynkowski w meczu sparingowym pomiędzy Olimpią Elbląg, a Wierzycą Pelplin zameldował się na boisku w drugiej połowie spotkania. Jego dwie bramki dały żółto-biało-niebieskim zwycięstwo nad trzecioligowcem w meczu sparingowym. Zobacz zdjęcia.

Trzeci sparing Olimpii, pierwszy w Elblągu

2019-01-30 09:53

Po dwóch wyjazdowych sprawdzianach, przyszedł moment na test-mecz przed własną publicznością. Żółto-biało-niebiescy zagrają w środę (30 stycznia) z Wierzycą Pelplin. Mecz odbędzie się w przy sztucznym oświetleniu, ale jeszcze nie na stadionie Miejskim, lecz przy ul. Skrzydlatej (godz. 18). Będzie to pierwsza okazja na poznanie “nowych twarzy”, zawodników testowanych w Olimpii, a także wracających po kontuzjach.

Minimalna porażka z pierwszoligowcem

2019-01-26 14:35

W drugim meczu sparingowym Olimpia Elbląg minimalnie przegrała z pierwszoligową Termaliką Nieciecza. Bramkę dla żółto – biało – niebieskich strzelił Jakub Bojas, który wykorzystał rzut karny w końcówce pierwszej połowy spotkania. Rezerwy wysoko pokonały Barkas Tolkmicko.

Rezerwy Olimpii zagrają sparing w Elblągu

2019-01-25 09:34

Druga drużyna Żółto-biało-niebieskich w sobotę (26 stycznia) rozegra drugie spotkanie przygotowawcze przed rundą rewanżową w IV lidze. Przeciwnikiem będzie A-klasowy Barkas Tolkmicko.

Olimpia zagra po raz drugi w 2019 r.

2019-01-24 09:51

Do rundy rewanżowej jeszcze sporo czasu, ale przygotowania podopiecznych trenera Noconia nabierają rozpędu. Po pierwszym sparingu nastroje w drużynie są optymistyczne, ale kolejny sprawdzian zapowiada się zdecydowanie ciężej. W sobotę (26 stycznia) Olimpia zmierzy się Termalicą Nieciecza.

Przekaż 1 procent dla Olimpii!

2019-01-23 17:35

Drodzy zawodnicy, trenerzy, rodzice i sympatycy ZKS Olimpia Elbląg! Jak co roku możemy przekazać 1 procent podatku dochodowego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego. To dobra okazja, aby wesprzeć także nasze grupy młodzieżowe i sekcje: kajakarską oraz zapaśniczą.

Zapaśnicy z medalami

2019-01-20 13:54

Trzy srebrne medale wywalczyli zapaśnicy Olimpii Elbląg podczas mistrzostw województwa warmińsko-mazurskiego w stylu klasycznym. Zawody odbyły się w Lidzbarku Warmińskim.

Ostre strzelanie w pierwszym sparingu Olimpii

2019-01-19 16:32

Trzech minut potrzebował Michał Fidziukiewicz, żeby otworzyć wynik pierwszego sparingowego meczu Olimpii Elbląg ze Zniczem Biała Piska. Żółto-biało-niebiescy w Mrągowie urządzili sobie ostre strzelanie. W Elblągu rezerwy Olimpii zmierzyły się w towarzyskim meczu z Powiślem Dzierzgoń.

Olimpia na turnieju klubów partnerskich Legii

2019-01-19 13:37

W Inowrocławiu odbędzie się dwudniowy (19-20 stycznia) oficjalny turniej Klubów Partnerskich Legii Warszawa rocznika 2009. Elbląg reprezentować będzie Olimpia.

Zimowy sparing Olimpii

2019-01-16 14:26

Olimpia Elbląg zaczyna cykl sparingów przed zbliżającą się za niespełna dwa miesiące rundą rewanżową. Obecną dyspozycję podopiecznych Noconia sprawdzi Znicz Biała Piska. Mecz w sobotę, 19 stycznia w Mrągowie.

Powołani z Olimpii do kadry WMZPN

2019-01-16 09:46

Pięciu zawodników z Akademii Piłkarskiej Olimpii Elbląg z rocznika 2006 otrzymało powołanie do kadry Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Zgrupowanie odbędzie się w Malborku w dniach 19-26.01.2019 r.

Lew wygrywa turniej Hanza Cup

2019-01-14 10:34

W niedzielę (13 stycznia) odbył się kobiecy turniej piłki nożnej Hanza Cup. Puchar Prezydenta Elbląga zdobyły zawodniczki Lwa Lębork, które wygrały w finale z drużyną gospodarzy. Zobacz zdjęcia.

Olimpia Cup - turniej dla rocznika 2010

2019-01-08 11:32

W sobotę, 12 stycznia, w hali MOS przy ul. Kościuszki odbędzie się turniej piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2010 i młodszych.

Początek operacji „utrzymać II ligę”

2019-01-08 07:00

- Nie wyobrażam sobie innej opcji niż utrzymanie Olimpii w II lidze – mówił na pierwszym treningu po zimowej przerwie Michał Ressel, pomocnik żółto-biało-niebieskich. Wczoraj (7 stycznia) Olimpijczycy zaczęli przygotowania do rundy wiosennej. Zobacz zdjęcia z pierwszego treningu.

Orlicy Olimpii piątą drużyną w województwie

2019-01-07 00:40

W sobotę, 5 stycznia, w Węgorzewie odbył się finał halowego turnieju WMZPN w kategorii Orlik rocznik 2009. Żółto-biało-niebiescy zajęli piąte miejsce.

Olimpia bez porażki, ale Concordia zwycięska

2019-01-07 00:37

W niedzielnym (6 stycznia) finale halowych rozgrywek Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii Młodzik młodszy rocznik 2007 najlepsza okazała się Concordia Elbląg. Olimpia, mimo braku przegranej, zajęła drugie miejsce.