Zwycięska wiosna rezerw

2019-05-05 17:23

15 punktów w sześciu meczach – tak wygląda bilans wiosny w wykonaniu drugiej drużyny Olimpii. Elbląg. Dziś (5 maja) podopieczni Szymona Wagi pokonali sąsiada z tabeli – Granicę Kętrzyn.

Z piekła do nieba

2019-05-04 18:52

Po pierwszej połowie meczu w Rybniku Olimpia przegrywała z tamtejszym ROW-em 0:1. Patrząc na styl gry żółto-biało-niebieskich, trudno było być przewidywać, że elblążanie wywiozą ze Śląska chociażby punkt. Tymczasem dobra druga połowa zaowocowała dwoma bramkami Michała Kuczałka i Olimpijczycy z Rybnika wracają z trzema punktami. ROW 1964 - Olimpia 1:2.

Zagrożeni spadkiem w bezpośrednim starciu

2019-05-02 15:41

Sezon wszedł w decydującą fazę, a sytuacja Olimpii wciąż nie jest klarowna. Żółto-biało-niebiescy walczą o pozostanie w II lidze tak samo jak najbliższy przeciwnik ROW 1964 Rybnik. W sobotę niezwykle ważne starcie.

W meczu na szczycie w lidze młodzika padł remis

2019-05-02 15:38

We wtorek, 30 kwietnia odbyło się hitowe starcie w lidze młodzika. W bezpośrednim meczu zmierzyli się lider z wiceliderem: Olimpia Elbląg z Constract Lubawa. Przed spotkaniem obie drużyny miały na swoim koncie komplet zwycięstw. Pojedynek odbył się w Lubawie.

Młodzi olimpijczycy wygrali Jedynkę Cup

2019-05-02 13:57

W środę, 1 maja, Olimpia Elbląg rocznik 2010 wzięła udział w turnieju „Jedynka Cup” organizowanym przez UKS Jedynka Reda z okazji 15-lecia klubu. Żółto-biało-niebiescy zgłosili dwa zespoły: Olimpia Elbląg Żółci i Olimpia Elbląg Biali.

Lider Ekstraklasy trampkarzy ponownie wygrywa

2019-04-30 12:58

To był już drugi mecz trampkarzy Olimpii z Ekstraklasy WMZPN w przeciągu jednego tygodnia. We wtorek żółto-biało-niebiescy wygrali w Ostródzie 3:0 i takim samym wynikiem pokonali w sobotę Czarnych Olecko.

Tomasz Lewandowski: Straciliśmy dwa punkty (komentarze pomeczowe)

2019-04-29 11:59

- Ostatni mecz gramy z Elaną i podejrzewam, że to będzie mecz o utrzymanie. Zostały trzy mecze, musimy wygrać dwa, a na pewno mecz z Rybnikiem, który bezpośrednio walczy z nami o utrzymanie – mówił Tomasz Lewandowski po wczorajszym meczu z Gryfem Wejherowo. Olimpia zremisowała 1:1, tracąc zwycięstwo w ostatnich minutach meczu.

Popis strzelecki młodych piłkarzy Olimpii

2019-04-29 10:36

W minionej kolejce I ligi wojewódzkiej, Trampkarze Olimpii doznali pierwszej ligowej porażki z Jeziorakiem Iława 5:4. Piłka nożna nie lubi jednak stagnacji i okazja do rewanżu przyszła w sobotę, 27 kwietnia. Olimpia zmierzyła się z Ossą Biskupiec i wygrała pewnie aż 10:2.

Olimpia podzieliła się punktami

2019-04-28 20:51

Olimpii Elbląg zabrakło ośmiu minut do pełni szczęścia. Od 40. minuty prowadziła 1:0, by ostatecznie zremisować z Gryfem Wejherowo 1:1. Bramkę dla elblążan z rzutu karnego zdobył Michał Fidziukiewicz. Zobacz zdjęcia z meczu.

"Antek" znowu strzela

2019-04-26 20:47

Na razie w rezerwach. W dzisiejszym (26 kwietniu) Anton Kolosov strzelił bramkę w wyjazdowym spotkaniu drugiej drużyny Olimpii z Zatoką Braniewo. Tym samym Olimpijczycy odnieśli już czwarte zwycięstwo na wiosnę.

Z Gryfem trzeba wygrać

2019-04-26 09:09

Nie ma miejsca i czasu na kalkulację. Do końca sezonu pozostały cztery kolejki, a w kwestii drużyn, które opuszczą II ligę wiemy jedynie tyle, że o drugoligowy byt walczy siedem zespołów. Wśród nich jest niestety Olimpia, a także Gryf Wejherowo czyli drużyny, które w niedzielę, 28 kwietnia staną naprzeciw siebie w bezpośrednim starciu.

Urwać punkty liderowi

2019-04-25 14:14

Przed piłkarkami Hanzy Elbląg, które w ostatnim okresie są w wyjątkowo dobrej formie, spotkanie ligowe z wymagającym rywalem. W najbliższą sobotę (27 kwietnia) zmierzą się z liderem rozgrywek MOSiR Kętrzyn.

Adam Nocoń: Nadal jesteśmy w grze

2019-04-25 10:21

- Przegraliśmy zasłużenie, ale zrobimy wszystko, żeby utrzymać Olimpię w II lidze – powiedział Adam Nocoń, trener Olimpii Elbląg po wczorajszym meczu ze Stalą Stalowa Wola. Żółto-biało-niebiescy przegrali 0:1 i skomplikowali sobie sytuację w walce o utrzymanie w II lidze.

Stal za mocna na Olimpię

2019-04-24 18:39

Bez punktów wrócą do Elblaga piłkarze Olimpii. W dzisiejszym (24 kwietnia) meczu ze Stalą Stalowa Wola, żółto - biało - niebiescy nie potrafili pokonać bramkarza rywali. Gospodarze znaleźli sposób na Sebastiana Madejskiego i to oni mogli się cieszyć po meczu z trzech punktów. Stal - Olimpia 1:0.

Trampkarze Olimpii wciąż bez porażki

2019-04-24 09:05

W szóstej kolejce ekstraklasy Trampkarzy, Olimpia zmierzyła się w Ostródzie z zespołem, który w rundzie jesiennej grał jeszcze w Centralnej Lidze Juniorów U-15. Mecz zakończył się zwycięstwem żółto-biało-niebieskich.

II liga nie zwalnia tempa

2019-04-23 14:04

Zdążyliśmy się przyzwyczaić, że na drugoligowych boiskach przerwy między meczami są tylko kilkudniowe, dzięki czemu Olimpia gra zarówno w środku tygodnia jak i w weekend. W środę, 24 kwietnia żółto-biało-niebiescy zagrają na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola.

Olimpijski tydzień: rozkład meczów

2019-04-23 11:20

Praktycznie każdego dnia od świąt wielkanocnych do majówki drużyny Olimpii będą rozgrywać mecze. W tym czasie oczy skupione będą przede wszystkim na drugoligowców, którzy zagrają najpierw w środę, 24 kwietnia, a potem w niedzielę, 28 kwietnia. Ciekawie jednak będzie także w grupach młodzieżowych.

Olimpia liderem w juniorskiej Ekstraklasie

2019-04-22 20:37

Kolejna wygrana juniorów młodszych Olimpii Elbląg z rocznika 2002. Tym razem żółto-biało-niebiescy pokonali Warmię Olsztyn 2:0 i z kompletem punktów przewodzą w stawce.

Młodzicy Olimpii potwierdzają formę

2019-04-22 20:33

Olimpia Elbląg pokonał kolejnego przeciwnika i z kompletem punktów przewodzi w Ekstraklasie Młodzik w grupie 2. Tuż przed świętami wygrali z rówieśnikami z Ostródy.

Trampkarze przegrali w Iławie

2019-04-22 20:30

Trampkarze Olimpii Elbląg, występujący w I lidze wojewódzkiej, tuż przed świętami wielkanocnymi musieli przełknąć gorycz porażki i uznać wyższość przeciwników - Jezioraka Iława.