Popis strzelecki młodych piłkarzy Olimpii

Elbląg, Popis strzelecki młodych piłkarzy Olimpii

W minionej kolejce I ligi wojewódzkiej, Trampkarze Olimpii doznali pierwszej ligowej porażki z Jeziorakiem Iława 5:4. Piłka nożna nie lubi jednak stagnacji i okazja do rewanżu przyszła w sobotę, 27 kwietnia. Olimpia zmierzyła się z Ossą Biskupiec i wygrała pewnie aż 10:2.

Do Elbląga przyjechała przedostatnia drużyna w stawce, która dotychczas wygrała raz i czterokrotnie schodziła z boiska pokonana. - Od samego początku zaznaczyła się nasza dominacja co niewątpliwie ułatwiły nam szybko strzelone bramki - poinformował trener Olimpii Rafał Starzyński prowadzący drużynę wspólnie z Bohdanem Konarzewskim.
       - Wreszcie widzieliśmy bardzo dobrze grającą naszą drużynę, kontrolującą wydarzenia na boisku dzięki szybkiemu operowaniu piłką i częstej zmianie ciężaru gry. Szczególnie w pierwszej połowie nasza gra była efektowna i efektywna bowiem już do przerwy prowadziliśmy 9:1 - dodał trener Starzyński. Na szczególną uwagę zasługuje wyczyn Mateusza Głowińskiego, który strzelił w pierwszej połowie aż 7 bramek.
       - Łatwe zwycięstwo naszego zespołu i bardzo dobra gra w pierwszej połowie. Takiej formy oczekujemy od naszych zawodników w każdym meczu, bo nad tym pracujemy i na to ich stać- podsumował trener Olimpii.

Olimpia - Ossa Biskupiec 10:2
       Mateusz Głowiński x7, Filip Sokół, Szymon Szopiński, Tymek Pryczkowski.
       Olimpia: Damian Kowalczyk, Bartek Leszczyński, Paweł Pytelewski, Bartek Gumiński, Krzysiek Rokita, Tymek Pryczkowski, Marek Mostowiec, Kordian Stolarowicz, Mateusz Głowiński, Filip Sokół, Dawid Olejniczak.

Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl