Drwęca wypunktowana

2001-09-14 16:58

Kolejne trzy punkty mogą dopisać na swoje konto piłkarze nożni Polonii Olimpii Elbląg. Podopieczni Adama Fedoruka pokonali na własnym stadionie Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie 5:1 (3:0).

Porażka w Olsztynie

2001-09-10 11:08

Drugą porażkę w tym sezonie ponieśli piłkarze nożni Polonii Olimpii Elbląg. W meczu 7. kolejki podopieczni Adama Fedoruka ulegli na wyjeździe Stomilowi II Olsztyn 0:1 (0:0). Bramkę dla gospodarzy zdobył na początku drugiej połowy Piotr Zagórski.

Olimpia nie zwalnia tempa

2001-09-03 11:22

Piąte zwycięstwo z rzędu odnieśli piłkarze nożni Polonii Olimpii Elbląg. Tym razem podopieczni Adama Fedoruka pokonali w bardzo trudnym meczu Mrągowię Mrągowo 1:0 (1:0). Dzięki temu zwycięstwu elblążanie nadal zajmują drugie miejsce w tabeli.

Dwie bramki Fedoruka

2001-08-27 11:42

W meczu piątej kolejki IV ligi warmińsko-mazurskiej piłkarze nożni Polonii Olimpii Elbląg pokonali w meczu wyjazdowym Czarnych Małdyty 3:1 (2:1). Dzięki temu zwycięstwu elblążanie awansowali na drugie miejsce w tabeli i tracą do lidera Granicy Kętrzyn tylko trzy punkty.

Sznaza uratował punkty

2001-08-16 11:12

Drugie zwycięstwo w tym sezonie odnieśli piłkarze nożni Polonii Olimpii Elbląg pokonując w meczu wyjazdowym Olimpię Olsztynek 1:0 (0:0). Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 63. minucie Tomasz Sznaza.

Punkty dla Polonii Olimpii

2001-08-13 11:52

W meczu drugiej kolejki IV linii warmińsko mazurskiej piłkarze nożni Polonii Olimpii Elbląg zdobyli swoje pierwsze punkty w nowym sezonie. Podopieczni Adama Fedoruka pokonali na własnym boisku beniaminka tegorocznych rozgrywek Orlęta S.A. Reszel 5:0 (2:0).

Wpadka na początek

2001-08-06 09:58

Faworyzowana Polonia Olimpia Elbląg przegrała na inaugurację ligi z jeszcze do niedawana grająca w klasie okręgowej Victorią Bartoszyce 1:2.

Rusza czwarta liga

2001-08-03 10:38

Meczem z Victorią w niewielkiej miejscowości Bartoszyce zainaugurują czwarty z rzędu sezon w IV lidze piłkarze Polonii Olimpii Elbląg. Na inaugurację ligi w Elblągu będziemy musieli poczekać do następnej soboty (11.08).

Lider ucieka

2001-02-06 08:30

Sensacyjnie zakończył się mecz siódmej kolejki pierwszej ligi pomiędzy Pomowcem Gronowo Elbląskie a Polonią Elbląg. Jeszcze nie tak dawno liderująca rozgrywkom Polonia przegrała 2:4!

Lider poległ

2001-01-22 13:00

Niepokonana w tym sezonie w Elbląskiej Lidze Halowej Polonia Elbląg przegrała w niedzielę z Old Boy's Olimpia Elbląg 2:5.

Pobity sędzia

2001-01-09 16:58

Mecz na szczycie Elbląskiej Ligi Halowej pomiędzy VaBankiem Elbląg a Polonią Elbląg zakończył się zwycięstwem Polonii 4:3. W trakcie meczu sędzia ukarał trzech zawodników czerwonymi kartkami.

Piłkarze wracają do hali

2001-01-06 15:24

Po świątecznej i noworocznej przerwie w niedzielę rusza Elbląska Liga Halowa. W pierwszej lidze lider Polonia Elbląg zmierzy się z obrońcami mistrzowskiego tytułu VaBankiem Elbląg.