2012-10-08 23:30

Drugoligowa Olimpia Elbląg dziś (8 października) podpisała kontrakt z 25-letnim napastnikiem Łukaszem Ślifirczykiem.

Tylko remis Olimpii z Garbarnią (piłka nożna)

2012-10-07 21:49

Wciąż nie mogą odnieść przekonującego zwycięstwa zawodnicy elbląskiej Olimpii. W meczu 11. kolejki Ii ligi zaledwie zremisowali na własnym boisku z niżej notowaną Garbarnią Kraków 1:1. Gola na wagę punktu zdobył na sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry Anton Kołosow. To szósty podział punktów Olimpii w sezonie. Zobacz zdjęcia.

Zwycięstwo Concordii (piłka nożna)

2012-10-07 15:02

Kolejne trzy punkty zdobyli piłkarze Concordii. Elblążanie po golach Michała Kiełtyki i Tomasza Wierciocha pokonali Wigry Suwałki 2:0 (1:0). W przyszły weekend pomarańczowo-czarni podejmą liderującą Wisłę Puławy. Zobacz zdjęcia.

Olimpia z Garbarnią w Elblągu (piłka nożna)

2012-10-05 11:23

Drugoligowcy w najbliższy weekend rozegrają już 11. kolejkę ligową. Olimpia na własnym boisku w sobotę 6 października o godz. 16 podejmie Garbarnię Kraków.

Olimpia zremisowała z Siarką (piłka nożna)

2012-09-29 19:43

W meczu 10. kolejki II ligi Olimpia zremisowała w Tarnobrzegu z Siarką 1:1 (1:0). Bramkę dla elblązan zdobył w 35. minucie Anton Kołosow. W następnym meczu żółto-biało-niebiescy zagrają na własnym boisku z Garbanią Kraków.

Concordia przegrała w Radomiu (piłka nożna)

2012-09-29 19:04

Pomarańczowo-czarni mimo prowadzenia nie byli w stanie wywalczyć w meczu z Radomiakiem choćby punktu. Gospodarze strzelili gola na wagę zwycięstwa na siedem minut przed końcem spotkania i wygrali 2:1 (0:0).

Olimpia gra na wyjeździe z Siarką (piłka nożna)

2012-09-28 10:09

W najbliższy weekend rozegrana zostanie 10. seria spotkań w drugiej lidze. Przed elbląską Olimpią daleka podróż do Tarnobrzega na mecz z miejscową Siarką. Początek spotkania w sobotę 29 września o godz. 16.

Znicz zgaszony przez Concordię (piłka nożna)

2012-09-23 15:14

Kolejne drugoligowe punkty wywalczyli piłkarze Concordii. Elblążanie po bramce z rzutu karnego zdobytej przez Jakuba Zejglicia pokonali Znicza Pruszków 1:0 (0:0). Zobacz zdjęcia z meczu.

Olimpia lepsza od Resovii (piłka nożna)

2012-09-22 21:04

Elbląska Olimpia w meczu 9. kolejki II ligi gr. wschodniej pokonała na własnym boisku Resovię 1:0 (1:0). Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 30. minucie Anton Kołosow. Za tydzień Olimpia zagra na wyjeździe, w Tarnobrzegu z Siarką. Zobacz fotoreportaż.

Olimpia podejmuje wicelidera ligi (piłka nożna)

2012-09-21 14:00

W najbliższą sobotę 22 września o godz. 16 na stadionie miejskim przy ul. Agrykola 8 Olimpia Elbląg zmierzy się z Resovią Rzeszów. Goście przystąpią do meczu z pozycji wicelidera, natomiast elblążanie plasują się obecnie dopiero na 11. miejscu.

Olimpia przegrała w Płocku z Wisłą (piłka nożna)

2012-09-19 18:55

W meczu 8. kolejki II ligi wschodniej elbląska Olimpia przegrała w Płocku z miejscową Wisłą 1:2 (0:1). Honorowe trafienie dla elblążan zaliczył Witalij Nadijewskij, który w 88. minucie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Tomaszu Sedlewskim. Po tym meczu żółto-biało-niebiescy spadli na na 11. miejsce w tabeli.

Concordia lepsza od lidera (piłka nożna)

2012-09-19 18:22

W zakończonym niedawno meczu Concordia pokonała w Tarnowie liderującą w tabeli Unię 2:0 (1:0). Bramki dla elblążan zdobyli Łukasz Nadolny i Mateusz Bogdanowicz.

Szkoda straconych punktów (piłka nożna)

2012-09-16 14:50

Gdyby nie doskonałe interwencje bramkarza Garbarni, krakowianie wyjechaliby z Elbląga z bagażem kilku bramek. Goście bronili się jednak szczęśliwie, a nawet zdołali zdobyć wyrównującego gola mimo gry w osłabieniu. Concordia zremisowała z Garbarnią 1:1 (1:0).

Blamaż Olimpii ze Świtem (piłka nożna)

2012-09-15 18:52

Po bardzo słabym meczu elbląska Olimpia uległa na własnym boisku ostatniemu w tabeli Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki 0:1. Tym samym żółto-biało-niebiescy ponieśli pierwszą porażkę w obecnym sezonie. Zobacz więcej zdjęć.

Olimpia gra ze Świtem (piłka nożna)

2012-09-14 11:20

W sobotę 15 września o godz. 16 na stadionie przy ul. Agrykola 8 Olimpia w meczu 7. kolejki podejmie Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Przed tym spotkaniem elblążanie tracą trzy punkty do lidera Unii Tarnów, Świt zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Radość z gry (piłka nożna)

2012-09-13 12:30

W sobotę w Elblągu został rozegrany turniej piłkarski rocznika 2004 i młodsi. Organizatorem imprezy był zespół KS Olimpii Elbląg z rocznika 2004.

Druga wygrana Olimpii w sezonie (piłka nożna)

2012-09-08 21:52

W meczu 6. kolejki II ligi gr. wschodniej elbląska Olimpia pokonała na własnym boisku Pogoń Siedlce 2:0 (2:0). Obie bramki dla żółto-biało-niebieskich zdobył Anton Kołosow. Za tydzień Olimpia znów zagra przed własną publicznością ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Zobacz zdjęcia z meczu

Olimpia zaprasza na turniej (piłka nożna)

2012-09-05 11:05

Klub Sportowy Olimpia Elbląg, piłkarze oraz rodzice z rocznika 2004 serdecznie zapraszają na turniej piłkarski rocznika 2004 i młodsi, który odbędzie się w najbliższą sobotę 8 września.

Olimpia po walnym i nadal bez prezesa

2012-09-04 21:08

4 września miał zostać wybrany nowy prezes zarządu Klubu Sportowego Olimpia Elbląg. Miał, ale nie został. W związku z tym obowiązki prezesa nadal będzie pełnić Łukasz Konończuk.

Concordia pokonała Resovię (piłka nożna)

2012-09-02 14:49

Sporą niespodziankę sprawili piłkarze Concordii, którzy w niedzielnym meczu okazali się lepsi od wicelidera tabeli Resovii Rzeszów. Elblążanie po pięknej bramce Damiana Szuprytowskiego wygrali 1:0 (1:0). Zobacz fotoreportaż