UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W dzisiejszym sparingu było widac po zawodnikach Olimpii, że są w ciężkim i intensywnym treningu, no i też kilku graczy testowanych. Jak w meczu z Sokołem widac było w miarę szybkość, zwrotność i chęć do gry. Tak dziśiaj z tym było troszkę gorzej. Bardzo krótki okres przygotowawczy do nowego sezonu. Może byc bardzo dużo w pierwszych kolejkach zaskakujących wyników. Już niektórzy przekładają mecze vide Polonia Wawa z Kaliszem. Myśle, że w pierwszych 3 czy 4 kolejkach zasadniczą role odegra kondycja naszej Olimpii w koncówkach meczów. Oby jej nie zabrakło w mistrzowskich wszystkich meczach. Jeżeli chodzi o warsztat tego młodego trenera i o ambicje tych zawodników którym zaufa i zakontraktuje. Jestem jakoś dziwnie spokojny. Mam nieodparte wrażenie, że ten zespół bedzie grał inną piłkę niż serwowana nam przez ostatnich trenerów w ostatnim dziesięcio leciu. Jestem o tym przekonany. Powodzenia panie trenerze i wam piłkarze życzę gry bez kontuzji w nadchodzącym sezonie. Olimpia to może klub nie zabogaty, ale do wypromowania się idealny. Walczyć panowie, walczyć!!!.
  • A ja mam nieodparte wrażenie, że jesteś ogromnym naiwniakiem, wierząc, że coś się zmieni, przecież przy sterze I korycie wciąż ci sami, to co ma się zmienić. Na wiosnę znowu " nam strzelać nie kazano" tysiąc gardeł grzmiało, do przodu ZKS- ie, to ja twój kibolek w dresie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    9
    Tak se dre się(2022-07-05)
  • @Tak se dre się - Dopóki nie zmieni się podejście i budżet miasta do klubu dopóty brak szans na awans Ziasta trzeba stadion i murawę plus min.2-3 mln zł by grać w pierwszej lidze
  • @Tak se dre się - Komunikat : twoja stara z dziećmi widziana w dresie na bazarku pod Olsztynem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Elblążanin 1981(2022-07-06)
Reklama