UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • 3 mecze i z tego 1 punkt będzie. Ponownie będą tłumaczenia, że taktyka była inna a na treningach co innego się uczyli albo, że kondycji zabrakło bo 3 mecze to już zmęczeni są ha ha I pozostaje pytanie..... po co nowy stadion jak przychodzi max 300 osób???? Kto mi odpowie. Obik jest lodowisko i tam więcej w tyg ludzi przychodzi, a nie ma żadnych imprez
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    11
    Arek12@(2023-09-01)
  • @Arek12@ - Stadion to wizytówka miasta... nie tylko mecze... koncerty, imprezy itd... każde porządne miasto wielkości Elbląga ma lub będzie miało stadion o pojemności 10 15 tys... jesli chodzi o Klub Olimpia to też nikt nie przyjdzie poważnie sponsorować klubu bez nowoczesnego stadionu.. nie chcę Cię obrażać ale pewnie pochodzisz z małej miejscowości i nie znasz realiów i potrzeb miast o wielkości Elblaga... Pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    4
    Pomorze Gdańskie(2023-09-01)
  • @Pomorze Gdańskie - Jestem i urodziłem się w Elblągu. Ake zapytam jeszcze raz jaki stadion??? Mówisz o koncertach?? A powiedz mi jakie tu są w Elblągu i jak często??? Jest hala na Grunwaldzkiej i nie wydać często ich, jest tor lodowisko, miały być imprezy i co!?? Nie obrażasz mnie ale obrażasz swoje realia, bo koncertów nie będzie jak i do tej pory nie ma, a są warunki bez stadionu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    Arek12@(2023-09-01)
  • @Pomorze Gdańskie - wyluzuj, sponsoring to nie "wpłata" za nowoczesny stadion, tylko za grę drużyny i która to rokuje osiąganie coraz to wyższych umiejętności no i kibiców przychodzących z dziećmi / rodziny /. A jakimi "walorami" obecnie kusi Olimpia potencjalnych sponsorów, których to i tak w Elblągu nie ma?
  • @Arek12@ - Nie chce krakac ale bez nowego stationu za kilka lat to bedziemy marzyc o 2 lidze
  • @Arek12@ - Mieszkasz w Elblągu a jesteś mało zorientowany dlaczego tak się dzieje.... wszystkie te wybudowane cuda nie spełniają wymogów by można było zorganizować poważne imrezy. Hala za niska, tor za maly itd... tak topi się pieniądze w tym mieście.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Pomorze Gdańskie(2023-09-02)
Reklama