UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szczerze ? Ja już pogodziłem się ze spadkiem. Patrząc co gra Garbarnia i Śląsk II oraz KKS zapomnijmy o utrzymaniu. Trzeba było wygrać mecze fo wygrania: Pogoń Siedlce, Błękitni, Hutnik, a nie teraz płacz. Jeśli nawet się utrzymamy to co dalej ? Kolejny sezon okupowania dołu tabeli w 2 lidze ?. .. .to nie ma sensu. A co z ta fuzją klubów ? Jeżeli OE zagra na licencji Concordii a ta spadnie do IV ligi to OE zagra w 4 lidze ?. .. Może ktoś ma większą wiedze i mógłby delikatnie nakreślić o co tu właściwie chodzi ? Skra jak zwykle oddaje mecze pod koniec bo ich nie interesuje 1 liga. Nie ma co się podniecać
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    6
    johny z arizony(2021-05-24)
  • @johny z arizony - Daj spokój ta cała 2 Liga i 1 to jest dramat. Pokaż mi drużynę która ma jakieś aspiracje w grze w ekstraklasie? Już nie wspominając o niej że to jedna z najgorszych lig w Europie. Życzę Wam po pandemii przejechanie się po Europie i wybranie na jakiś mecz, nie musi to być zachód Europy. Wystarczy nawet liga czeska, która bije poziomem na głowę ta kopana polska
Reklama