UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ciekawym jest, ile procent byłoby tańsze paliwo, gdyby nie sponsoring uprawiany przez p. Obajtka, lansującego się przy okazji, jako czyniący dobro. A przecież ten sponsoring z naszych pieniędzy płaconych na stacjach benzynowych za paliwo, batony, prezerwatywy, prasę kolorową i, nade wszystko, za alkohol. Moja babcia powiedziałaby: ruja i poróbstwo. Hashtagi: #Roman
  • na "innych" stacjach nie rządzi Obajtek i jest nie wiele taniej - a i drożej bywa. P.s nie jestem zwolennikiem prezesa Obajtka i tego sponsoringu - ale taka jest prawda. I swoją drogą Orlen omijam nie tankuję tam - nie wiem czemu.
  • Byłoby tańsze gdyby nas nie dymali grubą rurą... czary mary i wzrost o 11,5 USD na baryłce sobie uchwalili. Logotyp na Alfa Romeo ciągnącym się w ogonie F1 kosztuje ile ? Grubo. A ile to nie wiemy bo takiego obowiązku spółka podobno nie ma i nawet nie sposób tego ustalić. Lans na tle Orlenu widzę poseł pseudonim: nie wiem, nie znam się, nic nie umiem mówić z mównicy sejmowej = Krasulski.
  • "do ciekawym" pytanie mam. Padło sformułowanie "z naszych pieniędzy", czyli czyich? Ja dajmy na to, nie tankuję paliwa na Orlenie(i to nie ze względów "politycznych"), zatem innych zakupów też nie robię, więc teoretycznie nie z moich pieniędzy. Dobrze. Czyli wystarczy robić zakupy np. na BP i sponsorować ekstraklasę itd. Jak dla mnie, żadna różnica kogo sponsoruję, ale na BP jest drożej niż na Orlenie (przynajmniej paliwo), ale mi jest tu wygodniej tankować paliwo, więc płacę więcej, ale nie przez ekstraklasę, lecz przez swoje lenistwo lub za wygodę, "Ciekawym", dowiedziałem się od ciebie, że na stacjach paliwowych ludzie zaopatrują się nade wszystko w alkohol. A może niekoniecznie wszyscy ludzie, tylko tacy jak ty. Może twoja babcia mądrzejsza od "ciekawym". Polecam Borysa
  • To dlaczego nie tankujesz na BP, Shell i innych takich? Tam jest o 3 zł taniej niż u Obajtka. Tylko zły Obajtek ma tak wysokie ceny. We wszystkich innych krajach UE jest po pół ojro.....
  • Leoncio tak załatwił. Czy ktoś chce czy nie i tak dołoży. Wszak to spółka skarbu państwa... coś nie jest jeszcze jasne?
  • Zapytaj bankstera. Wyzwał go u Sowy, to potem Orlen zrobił mu zadośćuczynienie.
  • Paliwo na BP masz z ORLENU. Ale i tak nie wierzę że zajarzysz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    3
    pliszka(2022-04-20)
  • O czym Ty do nas rozmawiasz ? Jaka ekstraklasa ? Tankując na swoim wygodnym BP lejesz płocką etylinę czy tam ropę do swojego baku. Orlen jako producent paliw ma tą przewagę, że w hurcie dostarcza paliwa do BP, CircleK i stacji wszelkiej maści. A póki tylko dużo się gada o sankcjach a ruską ropę na grubo importuje się do Polski to jeszcze jakoś się to trzyma kupy, zrobią się polityczne ruch, i skończy się ruska ropa i zacznie się paliwo arabskie paliwo w detalu po 11 zł / litr. np. Bo Orlen charytatywnie sprzedawać nie zamierza. Tak pokręcił marże, że przy powrocie do 23% VAT lecimy na dzień dobry do 9,- zł / litr
  • A gdyby tak, paliwo nadał było po tyle ile jest a kasa zamiast na Olimpię poszła na Tuskowe ośmiorniczki. Hashtagi: #olimpia, #wiceministersliwka, #orlen
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    kibic z dala(2022-04-21)
Reklama