UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak zawsze atak. A gdzie wierni kibice? Nie jest Wam wstyd? Zawodnicy potrzebują Waszego wsparcia. Słyszę, że wszyscy chcą awansować (zawodnicy, sztab, zarząd, prezydent) oprócz kibiców, którzy poddają się i atakują kiedy potrzeba ich wsparcia, ale to jest Elbląg ten właśnie klimat. Zostało jeszcze 6 meczy to 18 pkt. Uważam, że wszystko rozstrzygnie się w 2 ostatnich meczach, które odbędą się w Elblągu. Z Garbarnią i Jastrzębiem. A Wy już teraz się poddajecie? Bardzo bym chciał, aby Olimpii się udało wejść do baraży i może awansować. jestem ciekaw czy ktoś przeprosi co dziś tak mówi na mieście i wypisuje głupoty. Ogarnijcie się prawdziwi kibice Olimpii. Nie pozwólcie, aby grupka malkontentów opluwała nasz Klub i odzierała nas z nadziei. Wszyscy walczymy o awans do końca i jeden dzień dłużej. Ja zawsze będę z Olimpią i wkurza mnie jak słyszę narzekania, a samemu nic się nie zrobiło nawet z kibicowaniem. byłem za zeżenowany wyzywaniem piłkarzy po ostatnim meczu. Mega słabe, ale widocznie żony w domu nie pozwalają na wiele więc na stadionie trzeba się odstresować. Mega słabe. Przepraszał za wywód, ale już się ulewa taką postawą.
  • trzymaj paluszek w d grub ego i pisz dalej że to czekolada. Rzeczy nazywa się po imieniu. Grają cienko, to dostają opr. Proste. Od nich zależy czy się ogarną. DNA bliżej dna, więc niech pokażą wynikiem w tych ostatnich meczach, bo słabo to wygląda i nie poprawią tego statystyki, posiadanie piłki i inne pierdolety. Liczy się tylko to co w sieci i koniec kropka. Muszą zapier... bo nie samym PJS kibic żyje. Zawsze po takich opr grają lepiej. Tym razem też tak będzie. Na głaskanie po główkach będzie czas po wygranych barażach... bo jak nie załapią się do baraży to będzie kompromitacja wszystkich - spuchniętego z zarządem, trenera, sztabu i kopaczy. i twoje wypociny walące patosem na kilometr nic nie dadzą.
  • Bez nerwów prezesie :D
Reklama