UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak co roku... psy szczekają karawana jedzie dalej. Poszedł bo jest dobry. Problem nasz że nie awansowaliśmy. Jak wam ktoś w konkurencyjnej firmie z da 10k a zarabiacie 5k to wiadomo że pójdziecie. Szkoda tylko że nie mamy budżetu żeby u nas miał te 10k i awans wywalczył. Od Księdza wara bo on trzyma ten grajdziolem. Brakuje w budżecie bo naród lata po biedronkach, idlach kupuje jakieś Lechy do picia, meble nie odnas, ciuchy w sieciówkach itd. brakuje kasy z podatków w obrocie drobnego biznesu i się rozjeżdża kasa miasta i przedsiębiorstw... ot takiego lokalnego patriotyzmu nam brakuje i stąd również problem z Olimpia. Bo żeby stanąć 1rok murem za prezesem to zawsze jakaś k... Się znajdzie co zszarga dobre imię misia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    7
    Patriota lokalny(2022-06-04)
  • @Patriota lokalny - mam nadzieję że to co napisałeś to taki żart, bo jesli nie to..... Ale pośmiałem się z tekstu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    lokalny trzezwo myślący(2022-06-04)
  • @Patriota lokalny - Trochę Cię poniosło :) też się uśmiałem :). Po pierwsze to nie pierwszy trener który odchodzi bo dostaje więcej siana z piłkarzami jest podobnie. Mysle ze składowych takich odejść jest więcej. Przecież w polswiadku piłkarskim jesteśmy posmiewiskiem ze względu na stadion, prezesa itp. Myślę że trener robiąc licencję nie raz dostał pstryczka w nos od pozostałych kursantów z docinką " gdzie Ty pracujesz" i szydera z najgorszego boiska, z prezesa księdza, pewnie z zarobkowi itp. Z piłkarzami jest tak samo. Swoją drogą Resovia ostatnimi czasy sobie z z Olimpii nie mały zaciąg zrobiła: Klubowicz, Daniel, Brychlik, Demianiuk, Kuczalek, Krasa, teraz trener a za chwilę pewnie Guielerme lub inny Yanek. Czas zacząć coś w końcu robić z tym klubem bo my już nie stoimy w miejscu tylko staczamy się po równi pochyłej. Pierwszy punkt pogonić prezesa do Cieplic albo w kurii delikatnie poprosić o przeniesienie go co najmniej na Kamczatkę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    cygan77(2022-06-04)
Reklama