UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Już się podniecacie po fartownych karnych ? Pamięć to jednak nie jest mocna strona klikających tutaj. Za rok o tej samej porze bedziemy w tym samym(oby) miejscu. To jest dzień świstaka.
  • A gdzie chcesz być bez infrastruktury? Wiesz w 20-tysieczne Polkowice dają Górnikowi z budżetu na drugą ligę? 3 mln zł!!! Stadion mają gotowy na Ekstraklasę też. Pretensje do ratusza. Tak garncarz lepi, jak mu gliny staje. Przestańcie już obrażać proboszcza, bo to jest niesmaczne. Gdyby nie on, to teraz byście oglądali w El Dorado Braniewo, Tolkmicko, Pasłęk i Ornete
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    9
    BeataP84(2022-07-28)
  • @BeataP84 - Otóż wiem. Wiem tez o Stężycy i innych wioskach którym się chce i oto chodzi. Tutaj górą pozoranctwo, a ciepłe posady bez wstrząsów są celem. I nie wyjeżdżaj mi tu z Ornetą i garncarzach. Osobiście ścierpiałbym spuszczenie Olimpii do okręgówki gdyby to miało na przyszłość przynieść jakiś skutek.
  • Jesteś niepoważny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    BeataP84(2022-07-28)
  • @BeataP84 - Napisał ekspert. Chyba o sobie.
  • Ps wiesz już że rządzący Stężyca mają RIO na głowie za wsparcie klubu? Trzeba szukać sponsorów, jak w Chojnicach robią Sam się spuść do okręgówki Co za typ trafedia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    7
    BeataP84(2022-07-28)
  • Jak ja z dziadkiem chodziłam na Olimpię to ty ojcu nawet po jajkach nie skakałeś więc nie pisz bzdur w sieci bo kiedy neta nie było to tylko wieś wiedziała żeś głupi Okręgówka mu się marzy ehhhh
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    7
    BeataP84(2022-07-28)
  • @BeataP84 - Pudło, dziecko. W połowie lat 70tych kibicowałem czynnie OE i niejeden sezon spedziłem na spróchniałych ławkach tego czegoś zwanego dalej stadionem piłkarskim. Ale każda cierpliwość ma swoje granice, a poza tym wskazany zdrowy rozsądek i nie powinien być przeszkodą (jeśli jest) w interpretowaniu rzeczywistości. Tyle, bo na licytowanie się z ćwierćinteligentami na to kto bardziej głupi zwyczajnie szkoda mi czasu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    Bazyli(2022-07-28)
  • @Bazyli - Baju baju :) To teraz jesteś w wieku emerytalnym więc nie jecz, zmień pampersa i ciesz się druga liga to tyle z mojej strony Narzekać łatwo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    8
    BeataP84(2022-07-28)
  • @BeataP84 - A wiesz jaki budżet i wpływy do budżetu ma Gmina Polkowice ? Ponad 304mln złotych i to za 2020.Dla mikro społeczności i 25tys ludności. To 1% dla piłkarzy tą końcówkę z budżetu są śmieszną kwotą. Księdza będziesz wychwalać. Trzyma się stołka jak pijany płotu wielki zbawca elbląskiej piłki nożnej.
  • @BeataP84 - Lalko pusta jesteś jak dzban. Dziadek chyba zamiast na mecze mógł Cię wychować na kogoś z klasą. Jak mamusia i tatuś czasu nie zaleźli.
  • Ale przecież były wybory? Czemu nie było kontrkandydata? Nie wychwalam. Uważam, że powinien już dawno znaleźć sponsora/ów i przekazać klub w ręce menedżera młodego i prężnego delegowanego przez sponsora strategicznego
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    BeataP84(2022-07-28)
  • @BeataP84 - Beata jak mu nie staje z gliny, to niech se ulepi z betonu, bedzie twardszy, ale co Ty tam mo
  • @BeataP84 - Wychodzi na to, że wychwalasz. Z choinki się urwałaś ? Wybory były i kandydaci byli. Nie kontrkandydaci bo ksiądz obrażony kandydatury nie składał. A ta komisja złożona z ludzi księdza stwierdziła, że się kandydaci nie nadają i musimy łaskawie przełknąć znowu duchownego na prezesa klubu. Zgadza się, że ten kto tu wpompuje coś więcej niż drobne i drzazgi będzie chciał mieć wpływ na ruchy w klubie czytaj swojego człowieka jako Prezesa i glejt od miasta, że stadion powstanie. Tutaj koło się zamyka.
  • @BeataP84 - Sponsor strategiczny... Może Port Morski Elbląg ? ? ? Jedni warci drugich...
Reklama