Miłosz Kałahur: Wdaliśmy się w bójkę (komentarze pomeczowe)

Elbląg, Miłosz Kałahur: Wdaliśmy się w bójkę  (komentarze pomeczowe)

- Gdybyśmy strzelili na 2:0, to mecz by się uspokoił. Wdaliśmy się w bójkę i mamy tylko jeden punkt – tak Miłosz Kałahur skomentował sobotni mecz Olimpii Elbląg. Żółto-biało-niebiescy zremisowali z Sokołem Ostróda 1:1.

Tomasz Grzegorczyk, trener Olimpii Elbląg: Prowadziliśmy 1:0 po bramce Huberta Krawczuna, a powinniśmy strzelić więcej bramek. W drugiej połowie pogubiliśmy się, nie utrzymywaliśmy się przy piłce, wdarł się chaos. Zrobił się mecz taki, na jakim Sokołowi od początku zależało. Daliśmy się wciągnąć w taką wojenkę, konsekwencją tego był faul i stracona bramka. To były dwie różne połowy w wykonaniu mojego zespołu. Nie taki mecze już graliśmy i nie z takich spotkań wyciągaliśmy wnioski.

Wojciech Figurski, trener Sokoła Ostróda: Dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie, mieliśmy okazję do otwarcia wyniku. Później Olimpia zepchnęła nas do defensywy. Potrafiliśmy to przetrwać bez straty brami, a kiedy gra zaczynała się wyrównywać straciliśmy gola po stałym fragmencie. Na drugą połowę wyszliśmy w bardziej ofensywnym ustawieniu, mieliśmy kilka sytuacji do wyrównania. Wyrównaliśmy po ładnym strzale z rzutu wolnego, chcieliśmy iść za ciosem. Mamy po tym remisie poczucie niedosytu.

Miłosz Kałahur (Olimpia Elbląg): W drugiej części zabrakło nam tego, co pokazaliśmy w pierwszej: spokojnego utrzymywania się przy piłce i kontroli wyniku. Gdybyśmy strzelili na 2:0, to mecz by się uspokoił. Wdaliśmy się w bójkę i mamy tylko jeden punkt.

Marcin Czernis (Olimpia Elbląg): Pierwsza połowa dobra, druga o wiele gorsza. W drugiej części nie graliśmy od tyłu tak jak przez pierwsze 45 minut. Jeżeli w Lublinie zagramy przez 90 minut tak jak dziś w pierwszej połowie, to powinno być dobrze.

• W Lublinie będzie pogrom, na tą chwilę nie mamy zespolu na poziomie 2 ligi. Cos się posypało, bo gra zespolu wola o pomstę do nieba. Czy brak Krasy spowodowalo że nasza gra nie ma żadnej koncepcji i pomysłu czy po prostu trzeba 10ciu meczów zeby wejść na właściwe tory, ale to już będzie po ptakach.
    9
    9
    ZetKaeS(2022-03-07)
  • Panowie dlaczego nie ma strzałów z dystansu przestańcie bać się odpowiedzialności z bliska nie strzelanie to może z dalszej odległości wam wejdzie coś trenerka ucz ich tego
  • Jak co mecz do d. py. Ważne że Wróbel sponsoruje z naszych pieniędzy te sieroty
  • A gdzie się podział COVID 19/20/21/22 omikron i kikikron ???? Ściema nic więcej buhahahahaha
    8
    9
    Wiesław Gazownik(2022-03-07)
  • Znowu wpis o sponsorowaniu przez Wroblewskiego z okolic Batorowa.
  • Nowe wytłumaczenia sobie wymyslili, sami juz wiedza że tymi samymi aż głupio sie tłumaczyc. Oni pracuja i popoludniu ternują \// Czy tylko ttrenuja bo jesli trnuja tylko to o czym wogóle mowa jest na treningach lub naradach i taktyce. Rozumiem, że cały czas wszyscy ich zaskakują ze wogóle maja praeciwnika ha ha ha ha
    1
    10
    alex12@(2022-03-07)
  • Walczyć trenować. .. .zawsze ZKS
  • enblonskie papucie. .. )
  • W sobote baty 9 miejsce Motor wybije z glowy baranze
  • dlaczego trener t. grzegorczyk nie interesuje się naszymi zawodnikami z iv ligii. może warto czasami zawitać na mecz i wybrać zawodnika który zmieni sens myślenia na boisku.