UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak przecieki idą, że poszło o picie po meczu to lekka dziecinada. Ze strony trenera i ze strony zawodnika. Jakoś w to nie wierzę, że sam sobie popijał. Może jedyny się stawiał. To nie mógł poczekać i z autobusu zjechać na YOLO do odcinki sobie zalać robala. Zawodnik to człowiek nie wielbłąd i pić musi.
  • to nie chodzi o picie, ale fakt trenerek chodzil i szukal po smietnikach czy sa puszki tylko po 1-2 piwach na osobe na ktore pozwolil - WSZYSTKIM. Stawial sie w imieniu drużyny chyba od tego jest kapitan a ze trener jest bardzo mlody i nie umie sie dogadac ze starszymi i doswiadczonymi zawodnikami to robi wszystko zeby ich wy outowac i odmlodzic sobie sklad ktory bedzie mu podporzadkowany ( widac juz bylo w skladzie np brak Witana, ), zobaczymy tylko jak daleko zajdzie ze swoim rozumowaniem! juz 2 mecze w du.. !
  • Brak Witana w pucharze spowodowany jest zapisami wypozyczenia Łęgowskiego. Nie ujmując Łęgowskiemu to gdyby prezentował poziom Dudka (z poprzedniego sezonu) to by bronił w lidze.
  • Pusty śmiech mnie ogarnia. To Gomułka jest od statystyk. Dwie zgrzewki 48 browarków na 24 zawodników i proszę mi się rozliczyć mi tutaj z puszek bo ja jako helmut uprawiam recykling i zbieram aluminium. To jakiś eksperyment pod tytułem chłopca zrobię trenerem bo tanio, bo można nim sterować jak swoim ministrantem. Pan zagadka i człowiek z znikąd. Pani sprzątająca biura ZKS spojrzy na karty zawodników i na logikę ogarnie kto jest nr 1 w bramce. Kto powinien kierować obroną. Czasem jej wyjdzie zwycięstwo a czasem wpadka. Takiego to mamy trenera znikąd co żadnej drużyny nigdy nie prowadził. Licencja UEFA A to w Olimpii tacy biegają z młodzieżą po boiskach Akademii OE. Sam Thomas Tuchel powiedział mu, że najważniejsza jest wiara w swoje DNA. Mitoman.
Reklama