UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tajemnica poliszynela jest to że wśród kibiców tego klubu jest wielu homoseksualistów a najzabawniejsze je2 to że byli oni nawet w czasie strajku kobiet np na placu Jagiellończyka krzycząc do kobiet wulgaryzmy jak i jako obrońcy kościolów
  • ciebie to chyba ojciec matce na złość zrobił. Wsadzić do klatki i obwozić po świecie jako niewypał genetyczny.
  • Jestem kibicem Olimpi. Nie jestem damskim bokserem jak piszesz. Żeby nie być gołosłownym(rozumiesz słowo?)Możemy się spotkać. Daj namiary chłopcze i do dzieła. Mocny jeśteś w necie no to pogadajmy w realu. dawaj namiary na siebie.
  • Kolejny twardziel a jak co do czego przyjdzie z kumplami żeby go obronili. Bo w kupie siła
  • Może źle się wyraziłem i powinienem napisać, ,niektórzy. Ale jak nie jesteś to odetnij się od środowiska które jest tak postrzegane. Oczyszczcie swoje środowisko z patologi to inaczej będą ludzie na was patrzeć. Ale kiedy wiecie kto z was brudzi a przybijacie z nim piątki wtedy stajecie się tacy sami
  • Jeden chciał solo pisał jajky jaki on męski i odważny i z całych sił będzie bronił księży pedofilię ala jak się umowlismy na wg niego zapowiadanej walce na którą przyjechał z trzema kumplami a każdy oczywiście szalik Olimpi. On dostał w pisde i cielaki co nimi były również. Czy któryś się pochwalił ze teraz na mecz nie pojedzie bo ma kolor pod oczami.
  • ooo widać masz doświadczenie, klękałeś przy nich i do dzieła. .. ..
Reklama