Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

Elbląg Zakład Utylizacji Odpadów sp. z o. o.zatrudni pracownika na stanowisko: Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Zakład Utylizacji Odpadów sp. z o. o.zatrudni pracownika na stanowisko: Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Firma Zakład Utylizacji Odpadów poszukuje doświadczonego i zaangażowanego Mechanika do naszego zakładu w dziale utrzymania ruchu w Elblągu.

Wymagania:

- Wykształcenie mile widziane średnie lub zawodowe techniczne w dziedzinie mechaniki lub pokrewnej

- Mile widziane doświadczenie w pracy jako Mechanik w dziale utrzymania ruchu lub podobnym stanowisku

- Umiejętność diagnozowania i naprawy usterek

- Znajomość przepisów i norm dotyczących bezpieczeństwa pracy

- Mile widziane umiejętność zarządzania zespołem oraz koordynacji prac konserwacyjnych i naprawczych

- Umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole

- Dobra organizacja pracy i umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach awaryjnych

Obowiązki:

- Wykonywanie przeglądów technicznych, diagnozowanie i naprawa usterek w zakresie maszyn i urządzeń

- Planowanie i koordynacja prac konserwacyjnych i naprawczych

- Zapewnienie terminowej realizacji zadań oraz utrzymanie wysokiej jakości napraw i konserwacji

- Monitorowanie stanu technicznego urządzeń, identyfikacja i rekomendowanie działań zapobiegawczych

- Współpraca z innymi działami w zakresie utrzymania ruchu oraz raportowanie bieżących działań

CV prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@zuoelblag.pl, z dopiskiem „mechanik”.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami..

W podaniu o prace prosimy o zamieszczenie następującego tekstu:

"Wyrażenie zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych przez Zakład Utylizacji Odpadów z o.o. z siedzibą w Elblągu przy ul. Mazurskiej 42. Telefon firmowy: 55 236 12 25, e-mail: rekrutacja@zuoelblag.pl, w celu wykonania czynności niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż przysługuje mi prawo do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania; wniesienia pisemnego, żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne”

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę

Adres:

ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW Sp. z o.o., Elbląg, Mazurska 42

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

WWW:

zuoelblag.pl

Firma Agro Kompani zatrudni osobę na stanowisku    koordynatora serwisu.

NOWA NIŻSZA CENA:: Biuro nieruchomości ARKADIA ::Stare Miasto ul. RybackaPowierzchnia: 101,2 m²Piętro: 2Liczba

NOWA NIŻSZA CENA

:: Biuro nieruchomości ARKADIA ::

Stare Miasto ul. Rybacka

Powierzchnia: 101,2 m²

Piętro: 2

Liczba pokoi: 4

Balkon 2,97 m2

Piwnica 4,70 m

Zatrudnię logopedę do pracy z dziećmi w przedszkolu

Sprzedam umywalkę wiszącą. Nową, kolor biały. szerokość 55 cm, wyprodukowano dla NOMI.

Szukasz wykonawcy : instalacje pomp ciepła, instalacje grzewcze, sanitarne, przyłącza? Zapraszamy !🔥 POMPY

Szukasz wykonawcy : instalacje pomp ciepła, instalacje grzewcze, sanitarne, przyłącza? Zapraszamy !

🔥 POMPY CIEPŁA -  VIESSMANN, NIBE, THERMIA, DAIKIN, MIDEA

YORK, MITSUBISHI, ALFA INNOTEC i wiele innych!

SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWAŃ!

od 1988 roku na rynku, doświadczenie, wiedza, gwarancja

DOŚWIADCZENIE - montujemy pompy ciepła od kilkunastu lat.   GWARANCJA I SERWIS