Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

🔍 Technik SSWiN / CCTV / KD poszukiwany! Dołącz do Zespołu Zabezpieczenia Technicznego DOGMAT 🚀(również w relacji Kontrakt B2B)

Agencja Ochrony DOGMAT - ponad 25 lat na rynku, zatrudniamy ponad 500 osób. Obecnie poszukujemy do swojego zespołu Technika SSWiN / CCTV / KD. 🚀

Dołącz do Zespołu Zabezpieczenia Technicznego DOGMAT w miejscowościach Elbląg oraz Kwidzyn.

Opis stanowiska:

  • Instalacja systemów sygnalizacji włamania i napadu, systemów kontroli dostępu, telewizji przemysłowej,
  • Konserwacja i modernizacja istniejących systemów,
  • Nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami firmy.

Oferujemy:

  • Praca w godzinach 8.00-16.00 (praca w innych godzinach dodatkowo płatna),
  • Praca w rejonie byłego województwa elbląskiego,
  • Wsparcie w pracy Koordynatora ds. zabezpieczenia technicznego oraz innych członków ZZT DOGMAT,
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności ( min 4.000,00 netto).

Dodatkowe benefity:

  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Prawo jazdy,
  • Zdolność do pracy na wysokości pow.3m,

Mile widziane - warunki niekonieczne:

  • Doświadczenie w instalacji elektronicznych systemów zabezpieczeń (montaż, serwis),
  • Wykształcenie o profilu elektronicznym, elektrycznym lub podobnym,
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy B2B.
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę

Adres:

Ochrona DOGMAT, ul. Brzozowa 5

Tel.:

72 XXX XX XX (pokaż)

WWW:

www.facebook.com

Pracownik Przygotowania Surowca do Produkcji

AVANTE - WIODĄCY PRODUCENT STOLARKI PVC  i ALU W REGIONIE ZATRUDNI

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *NOWOŚĆ!! UROKLIWY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJpow. 165,40 m2 na działce 714 m2,

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ!! UROKLIWY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ

  • pow. 165,40 m2 na działce 714 m2, 7 pokoi, ogród
  • garaż z dwoma miejscami postojowymi
  • duża zagospodarowana działka z altaną do grillowania
  • Elbląg, dzielnica Truso

Więcej na stronie: https://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02684/

PRZEPROWADZKI, TANI TRANSPORT W ELBLĄGU- OSOBY DO NOSZENIA, WYWÓZ STARYCH MEBLIJESTEŚMY FIRMĄ, KTÓRA OD LAT

PRZEPROWADZKI, TANI TRANSPORT W ELBLĄGU- OSOBY DO NOSZENIA, WYWÓZ STARYCH MEBLI

JESTEŚMY FIRMĄ, KTÓRA OD LAT OFERUJE:

-PRZEPROWADZKI

-USŁUGI TRANSPORTOWE

-MONTAŻ/ DEMONTAŻ

-WYWÓZ STARYCH MEBLI

-CZYSZCZENIE MIESZKAŃ

ZAPEWNIAMY:

-BRAK USZKODZEŃ I ZABRUDZEŃ

-NAJWIĘKSZE ZDOSTĘPNYCH AUTA DOSTAWCZE, PRZYSTOSOWANE DO PRZEPROWADZEK

-TERMINOWOŚĆ-NISKIE CENY

-BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW

-ZGRANĄ, PROFESJNALNĄ EKIPĘ

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.

największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta systemów energetycznego wykorzystania biomasy drzewnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista działu zakupów produkcyjnych