UWAGA!

Infolinia działu ogłoszeń
55 235 39 76
pon. - piątek
godz. 8.30 - 16.30

ogloszenia@portel.pl
Ok
Jeśli chcesz nawiązać kontakt z ogłoszeniodawcą, wypełnij formularz i kliknij na WYŚLIJ
Twój adres e-mail
Treść zapytania
Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.

Zatrudnię Ogł. nr 799593 z 2024-06-27 14:46:57

Elbląg Spółka Hanyang ZAS  zatrudni na stanowisku  TOKARZ

Spółka Hanyang ZAS  zatrudni na stanowisku

TOKARZ

OBOWIĄZKI

  • Znajomość operacji tokarskich oraz obsługi maszyn konwencjonalnych - tokarskich, frezarskich, szlifierskich, wytaczarskich,
  • Dobór narzędzi oraz parametrów skrawania,
  • Pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych
  • Wykonanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie zawodowe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe
  • Znajomość rysunku technicznego oraz procesów obróbki skrawaniem
  • Gotowość do pracy w systemie II-zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@hanyang-zas.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

UWAGA! W CV prosimy o umieszczenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o poniższej treści:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

CV bez niniejszych klauzuli po zamknięciu rekrutacji zostaną zniszczone.

Klauzula informacyjna RODO - rekrutacja https://www.hanyang-zas.com.pl/klauzula-informacyjna-do-ogloszenia-rekrutacyjnego/

Szczegóły oferty
Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Branża:
Produkcja
Kontakt

Adres:

HANYANG ZAS UL. WARSZAWSKA 72, ELBLĄG

Kom.:

72X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.hanyang-zas.com.pl

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
SERWIS SAMOCHODOWY PERFECT-CAR  AUTO NAPRAWA FABRYCZNA16 KRUPA KRZYSZTOF-Klimatyzacja Nabijanie Odgrzybianie

SERWIS SAMOCHODOWY PERFECT-CAR  AUTO NAPRAWA FABRYCZNA16 KRUPA KRZYSZTOF

-Klimatyzacja Nabijanie Odgrzybianie Serwis Olejowy Ozonowanie Nowy Czynnik 1234yf R134a

-Auto Naprawa Hamulce Zawieszenia Serwisy Olejowe Bieżące Naprawy Rozrządy

-Wulkanizacja Wymiana Opon Wywarzanie Naprawy Opon

-Konserwacja Podwozia Przygotowywanie Aut Do Przeglądów  Technicznych

-Skup Samochodów Również Możesz Sprzedać Swoje Aut

WSZYSTKIE NAPRAWY STARAMY SIĘ ROBIĆ NA BIERZĄCO BEZ KOLEJEK

Ozonowanie I Odgrzybianie GRATIS

    MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.    poszukuje:OPERATORÓW  MASZYN

    MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.

poszukuje:

OPERATORÓW  MASZYN

PRZEDSIĘBIORSTWOKOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJw ELBLĄGU Sp. z o. o.poszukuje:  ELEKTROMECHANIK

PRZEDSIĘBIORSTWO

KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ

w ELBLĄGU Sp. z o. o.

poszukuje:

ELEKTROMECHANIK

Kawiarnia Wyspa Skarbów zatrudni: POMOC KUCHENNĄ Oczekujemy doświadczenia w branży gastronomicznej, umiejętności pracy

Kawiarnia Wyspa Skarbów zatrudni: POMOC KUCHENNĄ

Oczekujemy doświadczenia w branży gastronomicznej, umiejętności pracy w zespole oraz pozytywnej energii.

Oferujemy elastyczny grafik, umowę zlecenie i miłą atmosferę w pracy.

W branży meblarskiej działamy na rynku od blisko 30 lat.   Jesteśmy producentem innowacyjnych rozwiązań dla

W branży meblarskiej działamy na rynku od blisko 30 lat.   Jesteśmy producentem innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu meblowego. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów przesuwnych i kaset do drzwi chowanych w ścianę oraz rozwiązania przesuwne do szaf.   Produkty marek Laguna, Gustavson i Anima Domus powstają w naszych fabrykach w Polsce, w Gdańsku oraz w Pruszczu Gdańskim. Obecnie do naszego zespołu w nowej fabryce, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operator CNC

Miejsce pracy: Elbląg

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Fabryka Mebli LAYMAN zatrudni:Pracownika  Ochrony  /  Gospodarczego
Fabryka Mebli LAYMAN zatrudni: Pracownika Ochrony / Gospodarczego
Zatrudnię pracownika BAFRA KEBAB
Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń