Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

ZatrudnięMotoryzacja Ogł. nr 817928
z 1 października

Elbląg RTS Sp. z o. o.Autoryzowany Dealer Renault, Dacii  i Nissana, zatrudni na stanowisko: Mechanik

RTS Sp. z o. o.Autoryzowany Dealer Renault, Dacii  i Nissana,

zatrudni na stanowisko:

Mechanik Samochodowy

Miejsce pracy:

Kazimierzowo 7a, 82-300 Elbląg

RTS Sp. z o. o. Autoryzowany Dealer Renault, Dacii i Nissana, zatrudni na stanowisko: Mechanik Samochodowy.

Opis stanowiska:

-  Wykonywanie pełnej diagnostyki samochodowej wg obowiązujących procedur.

-  Kompleksowa i samodzielna naprawa pojazdów.

-  Prawidłowe opisywanie wykonanych prac na zleceniach.

-  Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy i powierzone mienie.

Wymagania:

- Doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnego mechanika.

- Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej, eksploatacji pojazdów

  samochodowych oraz zasad działania podzespołów i systemów w nich spotykanych.

- Umiejętność pracy w zespole.

- Zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność.

- Prawo jazdy kat. B

- Chęć pozyskania wiedzy i umiejętność z zakresu napraw pojazdów w Autoryzowanym Serwisie.

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

- Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków.

- Udział w szkoleniach importerskich.

- Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego, oraz zdobycia specjalistycznej wiedzy z zakresu

   mechaniki samochodowej.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz informacją o aplikowanym stanowisku na adres: katarzyna.szuman@renault.elblag.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Motoryzacja
Kontakt

(Ogłoszeniodawca zweryfikowany przez portEl.pl)

Ogłoszenia Premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
Premium
Elbląg RTS Sp. z o. o.Autoryzowany Dealer Renault, Dacia i Nissan, zatrudni na stanowisko:Elektromechanik

ZatrudnięMotoryzacja Ogł. nr 817187
z 27 września

RTS Sp. z o. o.Autoryzowany Dealer Renault, Dacia i Nissan,

Elektromechanik  Samochodowy

Premium
Elbląg PRZEDSIĘBIORSTWOKOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJw ELBLĄGU Sp. z o. o.poszukuje:  MECHANIK

ZatrudnięMotoryzacja Ogł. nr 816510
z 24 września

PRZEDSIĘBIORSTWO

KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ

w ELBLĄGU Sp. z o. o.

poszukuje:

MECHANIK

Premium
Elbląg Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków jeździectwa do Kadyny Folwark Hotel & Spa naTowarzyskie Zawody

Sport i rekreacja Ogł. nr 817783
z 30 września

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków jeździectwa do Kadyny Folwark Hotel & Spa

naTowarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody

oraz przepyszne dania do hotelowej restauracji Stara Gorzelnia.

Nie zabraknie emocji, dobrej energii i miejmy nadzieje pięknej pogody.

Zapraszamy 13.10.2024r. , wstęp dla kibiców bezpłatny.

Premium
Elbląg FENIKS NIERUCHOMOŚCIPOLECA:MIESZKANIE 2 POKOJOWE ul. GRUNWALDZKACENA 516.000 ZŁ 2 POKOJE, II PIĘTRO, GOTOWE DO

Lokale mieszkalneSprzedam za 516 000 zł Ogł. nr 817226

FENIKS NIERUCHOMOŚCI

POLECA:

MIESZKANIE 2 POKOJOWE ul. GRUNWALDZKA

CENA 516.000 ZŁ

2 POKOJE, II PIĘTRO, GOTOWE DO WPROWADZENIA

Mieszkanie jest w trakcie remontu, zdjęcia przedstawiają wygląd mieszkania po zakończeniu realizacji.

U NAS NA MIEJSCU MOŻESZ POZNAĆ OFERTĘ KREDYTOWĄ WSZYSTKICH BANKÓW HIPOTECZNYCH.

Czy wiesz że mieszkanie możesz kupić na kredyt  BEZ WKŁADU WŁASNEGO? Po więcej szczegółów ZADZWOŃ DO NAS.

Premium
Elbląg SERWIS SAMOCHODOWY PERFECT-CAR  AUTO NAPRAWA FABRYCZNA16 KRUPA KRZYSZTOF-Klimatyzacja Nabijanie

Sam. osoboweWykonam usługę Ogł. nr 816988
z 26 września

SERWIS SAMOCHODOWY PERFECT-CAR  AUTO NAPRAWA FABRYCZNA16 KRUPA KRZYSZTOF

-Klimatyzacja Nabijanie Odgrzybianie Serwis Olejowy Ozonowanie Nowy Czynnik 1234yf R134a

-Auto Naprawa Hamulce Zawieszenia Serwisy Olejowe Bieżące Naprawy Rozrządy

-Wulkanizacja Wymiana Opon Wywarzanie Naprawy Opon

-Konserwacja Podwozia Przygotowywanie Aut Do Przeglądów  Technicznych

-Skup Samochodów Również Możesz Sprzedać Swoje Aut

WSZYSTKIE NAPRAWY STARAMY SIĘ ROBIĆ NA BIERZĄCO BEZ KOLEJEK

Ozonowanie I Odgrzybianie GRATIS

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Elbląg

Sam. osoboweSprzedam za 85 900 zł Ogł. nr 817910

                       Auto Leew LEWANDOWSKI

            Kupujemy i Sprzedajemy tylko dobre auta

         Za auta z Polskiego Salonu Płacimy Najwięcej

                KIA SPORTAGE BENZYNA ROK 2019

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW, ZDJĘĆ I AUT KLIKNIJ TU> https://leew.pl/

FILMIK AUTA NA YOUTUBE PREZENTUJEMY TU > https://youtu.be/geT28JW7w4Y

   ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ W NIEDZIELE

DOJAZD ORAZ SZCZEGÓŁOWE GODZINY OTWARCIA

     ZNAJDĄ PAŃSTWO NA WIZYTÓWCE GOOGLE

ZAPRASZAMY PO DOBRE ZAREJESTROWANE I UBEZPIECZONE SAMOCHODY

NIE MUSISZ SIĘ MARTWIĆ REJESTRACJĄ AUTA

Infolinia działu ogłoszeń: 55 235 39 76 pon. - piątek, godz. 8.30 - 16.30
Kontakt mailowy: ogloszenia@portel.pl