Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

Elbląg RTS sp. z o. o.Autoryzowany Dealer Renault, Dacii i Nissanazatrudni na stanowisko:Specjalista ds. marketingu

RTS sp. z o. o.Autoryzowany Dealer Renault, Dacii i Nissana

zatrudni na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy:

RTS Sp. z o. o.

Kazimierzowo 7a, 82-300 Elbląg

 RTS sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Renault, Dacii i Nissana, zatrudni na stanowisko: Specjalista ds. marketingu

Zakres obowiązków:

-  Realizację i monitoring działań prowadzonych na stronach internetowych Dealera oraz w wyszukiwarkach.

-  Planowanie, uruchamianie kampanii internetowych na stronach www i w Social Mediach.

 - Realizacja celów marketingowych zgodnie ze strategią firmy.

-  Analiza efektywności prowadzonych działań.

- Tworzenie treści i zarządzanie komunikacją w kanałach Social Media.

 - Efektywne zarządzanie budżetem marketingowym  Dealera – Planowanie i zakup kampanii w mediach lub/i

  stacjonarnych banerów.

- Dbałość o rozpoznawalność wizualną firmy.

- Współpraca z działami firmy w ramach prowadzonych działań.

- Rozliczanie działań marketingowych, tworzenie raportów.

- Organizacja dni otwartych, eventów a także reprezentacja firmy na eventach.

Wymagania:

- Komunikatywność.

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

- Znajomość specyfiki komunikacji w serwisach: Twitter, Facebook, Instagram, Youtube.

- Umiejętności tworzenia i redagowania tekstów marketingowych.

- Bardzo dobrej znajomości Google Analytics, Google Ads.

- Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

- Umowę o pracę.

- Dostęp do materiałów reklamowych.

- Szkolenia importerskie.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz informacją o aplikowanym stanowisku na adres: katarzyna.szuman@renault.elblag.pl

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Marketing
Kontakt

(Ogłoszeniodawca zweryfikowany przez portEl.pl)

# SKUP SAMOCHODÓW #NAJLEPSZE CENY W MIEŚCIE - ZADZWOŃ I PRZEKONAJ SIĘ!SPRZEDAJESZ AUTO? ZADZWOŃ DO NAS!RZETELNA FIRMA,

# SKUP SAMOCHODÓW #

NAJLEPSZE CENY W MIEŚCIE - ZADZWOŃ I PRZEKONAJ SIĘ!

SPRZEDAJESZ AUTO? ZADZWOŃ DO NAS!

RZETELNA FIRMA, KTÓRA POZYSKUJE SETKI KLIENTÓW ROCZNIE OD PONAD 10 LAT NABĘDZIE TWOJE AUTKO.

PŁACIMY GOTÓWKĄ!!!

K-U-P-U-J-E-M-Y        A-U-T-A:

# CAŁE, ŁADNE

# USZKODZONE, POWYPADKOWE, SKORODOWANE, ZANIEDBANE

# BEZ WAŻNYCH OPŁAT (UBEZPIECZENIE, PRZEGLĄD)

# POJAZDY RÓWNIEŻ NADAJĄCE SIĘ DO ZŁOMOWANIA

DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA 24H PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU-ZADZWOŃ!

Polski Związek Sportu Tanecznego, polski związek sportowy, z siedzibą w Elblągu poszukuje

osoby na stanowisko: pracownik biurowy

Zatrudnię logopedę do pracy z dziećmi w przedszkolu

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ  3 POKOJOWE, po remoncie ! 51,40 m2, parter !! Więcej info...

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ

3 POKOJOWE, po remoncie !

51,40 m2, parter !!

Więcej info...

Sprzedam wannę akrylową, nieużywaną, białą. Oryginalnie zapakowaną. Wymiary 140 na 70 cm. Wyprodukowano dla NOMI.

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Firma „ METROTEST” Sp. z o. o.poszukuje pracownika na stanowisko Logistyk.
Firma PROMAR zatrudni PRACOWNIKAW zawodzie MALARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH. Wymagania:- umiejętność malowania
Firma PROMAR zatrudni PRACOWNIKA W zawodzie MALARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH. Wymagania: - umiejętność malowania natryskowego ( pistolet ) - umiejętność malowania na określoną grubość warstwy. - mile widziane doświadczenie. Oferujemy: - ciekawą...
Monter konstrukcji stalowych