Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

ZatrudnięMotoryzacja Ogł. nr 810213
z 21 sierpnia

Elbląg RTS Elbląg Sp. z o. o., Autoryzowany Dealer Kia zatrudni na stanowisko:Magazynier- sprzedawca części

RTS Elbląg Sp. z o. o.,

Autoryzowany Dealer Kia zatrudni na stanowisko:

Magazynier- sprzedawca części zamiennych

Miejsce pracy:

Trasa Unii Europejskiej 2,82-300 Elbląg

RTS Elbląg Sp. z o.o., Autoryzowany Dealer Kia, zatrudni na stanowisko: Magazynier- sprzedawca części zamiennych

Opis stanowiska:

-  Przyjmowanie zamówień na części i akcesoria samochodowe.

-  Obsługa klienta, bieżąca współpraca z klientem, informowanie o dostępności zamówienia.

- Przygotowywanie części pod zlecenia.

- Aktywna sprzedaż i pomoc w doborze części zamiennych i akcesoriów.

- Przyjmowanie dostaw i ich kontrola pod kątem ilościowym i jakościowym, rozkładanie towaru na pólkach zgodnie z

 lokalizacją w systemie komputerowym.

- Przygotowanie części do odbioru przez klientów oraz wydanie części do zleceń warsztatowych.

- Wprowadzanie przyjęć towaru do systemu.

- współpraca z innymi działami firmy.

- Realizacja planów sprzedaży firmy.

- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

- Wyksztalcenie min. średnie

- Wiedza techniczno-eksploatacyjna o pojazdach samochodowych.

- Znajomość branży motoryzacyjnej.

- Umiejętność pracy w zespole.

- Wysoka kultura osobista.

- Prawo jazdy kat. B

- Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

- Zaangażowanie.

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

- Szkolenia importerskie.

- Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz informacją o aplikowanym stanowisku na adres: k.szuman@rts-kia.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Motoryzacja
Kontakt

(Ogłoszeniodawca zweryfikowany przez portEl.pl)

Ogłoszenia Premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
Premium
Elbląg * * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *POLECAMY!! MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA3 pokoje o

Lokale mieszkalneSprzedam za 305 000 zł Ogł. nr 813946
z 10 września

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

POLECAMY!! MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA

  • 3 pokoje o pow. 55,30 m2, 2 piętro, spiżarka
  • media z sieci miejskiej
  • miejsce parkingowe w zadaszonej wiacie garażowej z blokadą wjazdu
  • Elbląg, ul. Robotnicza

Więcej na stronie: https://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02731/new/

Premium
Elbląg KUPIĘ KAŻDE AUTO UŻYWANE !!!!!  ZA DOBRE i NOWSZE AUTO PŁACĘ  80% WARTOŚCI !!! GOTÓWKA I UMOWA OD

Sam. osoboweKupię Ogł. nr 815037
z 16 września

KUPIĘ KAŻDE AUTO UŻYWANE !!!!!

  ZA DOBRE i NOWSZE AUTO PŁACĘ  80% WARTOŚCI !!!

GOTÓWKA I UMOWA OD RĘKI !!! INTERESUJĄ MNIE  AUTA W JAK NAJLEPSZYM STANIE Z ROCZNIKÓW OD 2000  DO 2018  W CELU DALSZEJ ODSPRZEDAŻY. MOGĄ BYĆ TAKŻE ZANIEDBANE, LEKKO USZKODOZNE DO NAPRAWY CZY REMONTU A  ROZBITE TYLKO POWYŻEJ ROCZNIKA 2010.  UWAGA !!! SAMOCHODY  TYPOWO NA ZŁOM MNIE NIE INTERESUJĄ  !!!!!

Premium
Elbląg Ziemia  Czarnoziem/ Torf

Do ogroduSprzedam za 100 zł Ogł. nr 809570
z 19 sierpnia

Ziemia  Czarnoziem/ Torf

Premium

Komunikaty Ogł. nr 814669
z 13 września

ZNALEZIONO KLUCZ DO RENAULT

w dniu 13-09-2024 przy ul.1 Maja 1

Więcej informacji w biurze portEl.pl

Premium
Elbląg Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje

ZatrudnięMarketing Ogł. nr 813919

Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje pracownika na stanowisko:

Inspektor ds. promocji

Infolinia działu ogłoszeń: 55 235 39 76 pon. - piątek, godz. 8.30 - 16.30
Kontakt mailowy: ogloszenia@portel.pl