Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

Rockfin SA zatrudni do zakładu w Nowinie k. Elbląga:

Specjalista ds. Personalnych

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych w firmie na stanowiska różnego szczebla (redagowanie oraz publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych, weryfikacja i selekcja aplikacji kandydatów, udział w rozmowach kwalifikacyjnych
  • Kontakt z Agencjami Pracy oraz firmami podwykonawczymi w celu zlecania procesów rekrutacyjnych
  • Kontakt z Biurami Karier na uczelniach wyższych oraz szkołach średnich, organizowanie spotkań ze studentami i uczniami
  • Aktywne poszukiwanie i wykorzystywanie nowych kanałów rekrutacji kandydatów do pracy
  • Działania wspierające Employer Branding
  • Koordynacja procesu zatrudnienia nowego pracownika w firmie
  • Organizowanie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych dla pracowników
  • Pomoc w sporządzaniu i prowadzeniu dokumentacji kadrowej pracowników
  • Wsparcie Działu Kadr w codziennych obowiązkach i rozliczaniu czasu pracy pracowników produkcyjnych
  • Udział i współprowadzenie innych projektów HR w organizacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Socjologia itp.)
  • Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (mile widziane w branży inżynieryjnej i produkcyjnej)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu MS Office
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Proaktywność w poszukiwaniu kandydatów do pracy

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, która od ponad 30 lat działa na rynku polskim i zagranicznym
  • Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry
  • Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna
  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych
  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości
  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny
  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecenie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach
  • Elastyczne godziny pracy- możliwość rozpoczęcia pracy między godz. 7:00 a 9:00
  • Możliwość pracy zdalnej w systemie hybrydowym
  • Program Adaptacji Nowego Pracownika

APLIKUJ:https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f747efb7ccfa48fb97ff44f187e42441

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę

Adres:

ROCKFIN SA, Elbląg Nowina 32a

WWW:

system.erecruiter.pl

MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.poszukuje pracownika na stanowisko: KOORDYNATOR DS. ZAKUPÓW

MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.

poszukuje pracownika na stanowisko:

KOORDYNATOR DS. ZAKUPÓW

NA SPRZEDAŻ ZABUDOWANA DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZBUDOWY (kwalifikacja MIESZKANIOWO-USŁUGOWA) LOKALIZACJA:

NA SPRZEDAŻ ZABUDOWANA DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZBUDOWY

(kwalifikacja MIESZKANIOWO-USŁUGOWA)

LOKALIZACJA: Kamionek Wielki koło Elbląga bezpośrednio przy drodze 503

200 m od portu Kamionek Wielki !

Powierzchnia 10.500 m2, CENA ZA METR 76 zł

SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW !

CENA DO NEGOCJACJI

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU DZIAŁKI NA MNIEJSZE CZĘŚCI.

ODKUPIĘ TWOJE AUTO !!!  ZAPŁACĘ GOTÓWKĄ OD RĘKI BEZ CZEKANIA. SZYBKO KONKRETNIE. CAŁA TRANSAKCJA TRWA 20

ODKUPIĘ TWOJE AUTO !!!  ZAPŁACĘ GOTÓWKĄ OD RĘKI BEZ CZEKANIA. SZYBKO KONKRETNIE. CAŁA TRANSAKCJA TRWA 20  MINUT. ZAPRASZAM !!!  Kontakt tel. i Whatsapp

Mobilny serwis KLIMATYZACJI Zadzwon przyjade pod dom! PODŁĄCZENIE MASZYNY - test szczelności oraz wymiana oleju w

Mobilny serwis KLIMATYZACJI

Zadzwon przyjade pod dom!

PODŁĄCZENIE MASZYNY - test szczelności oraz wymiana oleju w sprężarce

OZONOWANIE

Czynnik R134a!!!

Od poniedziałku do niedzieli!!!

ZATRUDNIMY NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Firma IMGO Spółka z o. o.w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowiskoManager/Specjalista ds.
Firma IMGO Spółka z o. o.w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko Manager/Specjalista ds. kluczowych klientów
Kelnerka, restauracja przy pensjonacie, Krynica Morska, sezon
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Elblągu, organizacja specjalizująca
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Elblągu , organizacja specjalizująca się w prowadzeniu wieloprofilowego usprawniania, edukacji i terapii oraz wsparcia osób z niepełnosprawnością intelektualną i ich rodzin poszukuje...