Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

Rockfin SA zatrudni do zakładu w Nowinie k. Elbląga:

Specjalista ds. Personalnych

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych w firmie na stanowiska różnego szczebla (redagowanie oraz publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych, weryfikacja i selekcja aplikacji kandydatów, udział w rozmowach kwalifikacyjnych
  • Kontakt z Agencjami Pracy oraz firmami podwykonawczymi w celu zlecania procesów rekrutacyjnych
  • Kontakt z Biurami Karier na uczelniach wyższych oraz szkołach średnich, organizowanie spotkań ze studentami i uczniami
  • Aktywne poszukiwanie i wykorzystywanie nowych kanałów rekrutacji kandydatów do pracy
  • Działania wspierające Employer Branding
  • Koordynacja procesu zatrudnienia nowego pracownika w firmie
  • Organizowanie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych dla pracowników
  • Pomoc w sporządzaniu i prowadzeniu dokumentacji kadrowej pracowników
  • Wsparcie Działu Kadr w codziennych obowiązkach i rozliczaniu czasu pracy pracowników produkcyjnych
  • Udział i współprowadzenie innych projektów HR w organizacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Socjologia itp.)
  • Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (mile widziane w branży inżynieryjnej i produkcyjnej)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu MS Office
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Proaktywność w poszukiwaniu kandydatów do pracy

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, która od ponad 30 lat działa na rynku polskim i zagranicznym
  • Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry
  • Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna
  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych
  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości
  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny
  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecenie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach
  • Elastyczne godziny pracy- możliwość rozpoczęcia pracy między godz. 7:00 a 9:00
  • Możliwość pracy zdalnej w systemie hybrydowym
  • Program Adaptacji Nowego Pracownika

APLIKUJ:https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f747efb7ccfa48fb97ff44f187e42441

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę

Adres:

ROCKFIN SA, Elbląg Nowina 32a

WWW:

system.erecruiter.pl

W BIURZE RM NIERUCHOMOŚCIR-ealizujemy  M-arzenia  Nowoczesny Dom Jednorodzinny w Elblągu | 5 PokoiDom

W BIURZE RM NIERUCHOMOŚCI

R-ealizujemy  M-arzenia

Nowoczesny Dom Jednorodzinny w Elblągu | 5 Pokoi

Dom w  świetnej lokalizacji w Elblągu  to nie tylko budynek –

to miejsce, gdzie tworzą się wspomnienia, gdzie każdy dzień przynosi

radość i spokój. To inwestycja w przyszłość Twoją i Twojej rodziny.

Przyjdź, zobacz i zakochaj się w miejscu, które może stać się

Twoim nowym domem.

Zatrudnię kucharkę/kucharza

Mała Kawalerka do wynajęcia Centrum Elbląga Więcej info na : KAWALERKA

Mała Kawalerka do wynajęcia

Centrum Elbląga

Więcej info na : KAWALERKA

STATOR NIERUCHOMOŚCI - 29  lat w ElbląguNOWA OFERTA   DO WYNAJMU   ZADBANE  MIESZKANIE 3

STATOR NIERUCHOMOŚCI

- 29  lat w Elblągu

NOWA OFERTA

  DO WYNAJMU

  ZADBANE  MIESZKANIE 3  POKOJOWE - UL. JANOWSKA

UWAGA : bez dzieci !

- pow.55 m2

- III piętro

- umeblowane ( pralka, lodówka )

- kaucja zabezpieczająca 2.000 zł

- mieszkanie skierowane do osób pracujących bez dzieci i zwierząt

    CENA NAJMU  : 1.300 zł + czynsz 570 zł + prąd, gaz, woda, wywóz śmieci

Zapraszamy do  biura : E-g ul. Hetmańska 15 K

WYNAJMĘ HALE O POW.164M2(w tym 5m2 WC i 8,6m2 szatnia), WYS. HALI 4M. CENA NAJMU 3000zł/m-c.

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

PRACOWNIK BIUROWY
Zakład Usług Budowlanych „ Mytych” Spółka z o. o.zatrudni do hotelu przy ulicy Kowalskiej 10 w Elbląguna
Zakład Usług Budowlanych „ Mytych” Spółka z o. o. zatrudni do hotelu przy ulicy Kowalskiej 10 w Elblągu na stanowisko: Śniadaniowa - praca sezonowa Wymagania: -dyspozycyjność -umiejętności kulinarne ¾ etatu, praca w dni robocze, niedziele i święta
DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWYPLANTEO sp. z o. o.– Zielone Systemy Dachowe
DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY PLANTEO sp. z o. o.– Zielone Systemy Dachowe