Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

Elbląg POMOCNIK OPERATORA WTRYSKAREK

POMOCNIK OPERATORA WTRYSKAREK

STELLA GREEN  to wiodący  producent systemów stabilizacji powierzchni oraz produktów dla budownictwa i ogrodów. Dynamicznie rozwijająca się firma na rynkach zagranicznych i w Polsce.  Nowoczesne proekologiczne rozwiązania doceniane w całej Europie, na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Nowoczesne maszyny i technologie. Wzrost sprzedaży, nowe rynki i ambitny zespół.

www.stellagreen.pl

Miejsce pracy: ELBLĄG

Praca w systemie czterobrygadowym.

Twój zakres obowiązków:

  • kontrola jakości produkowanych wyrobów zgodnie z wytycznymi
  • uczestniczenie w doskonaleniu procesu produkcyjnego
  • realizacja norm produkcyjnych
  • przestrzeganie zasad BHP, PPOŻ i 5S zgodnie ze standardami firmy
  • dbanie o powierzone mienie i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • pozytywne nastawienie
  • chęć do pracy
  • obowiązkowość
  • doświadczenie zdobędziesz u nas (jeżeli już masz, to też mile widziane)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • program rekomendacji pracownika – (Zostań naszym pracownikiem i poleć pracę znajomym – otrzymasz gratyfikację)
  • benefity – (owocowe wtorki, spotkania integracyjne)
  • możliwość wyrobienia uprawnień na wózek widłowy finansowana przez pracodawcę
  • zapewniamy szkolenie wdrażające, przygotowujące do objęcia samodzielnego stanowiska pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji CV na adres: rekrutacja@stellagreen.pl z dopiskiem POMOCNIK OPERATORA WTRYSKAREK

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ML sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ML sp. z o.o.  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Produkcja

Adres:

ML sp. z o.o.; ul. Berylowa 7, 82-310 Gronowo Górne

WWW:

kratkaml.pl

Pracownik myjni – HADM Gramatowski

Sprzedam WC compact Cersanit, model Ring. W komplecie z deską. Nieużywany, w oryginalnym opakowaniu. Biały, ceramiczny.

Zatrudnię Konserwatora do pracy w przedszkolu

Kucharz / Kucharka  Willa Piękny Widok

Kucharz / Kucharka

Willa Piękny Widok

Poszukujemy cieśli, zbrojarzy, murarzy - z doświadczeniem. Elbląg, okolice oraz Gdańsk.

Poszukujemy cieśli, zbrojarzy, murarzy - z doświadczeniem.

Elbląg, okolice oraz Gdańsk.

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Zatrudnimy monterów hal, pracowników budowlanych od 5500 na rękę m-c