Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

Elbląg POMOCNIK OPERATORA WTRYSKAREK

POMOCNIK OPERATORA WTRYSKAREK

STELLA GREEN  to wiodący  producent systemów stabilizacji powierzchni oraz produktów dla budownictwa i ogrodów. Dynamicznie rozwijająca się firma na rynkach zagranicznych i w Polsce.  Nowoczesne proekologiczne rozwiązania doceniane w całej Europie, na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Nowoczesne maszyny i technologie. Wzrost sprzedaży, nowe rynki i ambitny zespół.

www.stellagreen.pl

Miejsce pracy: ELBLĄG

Praca w systemie czterobrygadowym.

Twój zakres obowiązków:

  • kontrola jakości produkowanych wyrobów zgodnie z wytycznymi
  • uczestniczenie w doskonaleniu procesu produkcyjnego
  • realizacja norm produkcyjnych
  • przestrzeganie zasad BHP, PPOŻ i 5S zgodnie ze standardami firmy
  • dbanie o powierzone mienie i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • pozytywne nastawienie
  • chęć do pracy
  • obowiązkowość
  • doświadczenie zdobędziesz u nas (jeżeli już masz, to też mile widziane)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • program rekomendacji pracownika – (Zostań naszym pracownikiem i poleć pracę znajomym – otrzymasz gratyfikację)
  • benefity – (owocowe wtorki, spotkania integracyjne)
  • możliwość wyrobienia uprawnień na wózek widłowy finansowana przez pracodawcę
  • zapewniamy szkolenie wdrażające, przygotowujące do objęcia samodzielnego stanowiska pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji CV na adres: rekrutacja@stellagreen.pl z dopiskiem POMOCNIK OPERATORA WTRYSKAREK

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ML sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ML sp. z o.o.  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Produkcja

Adres:

ML sp. z o.o.; ul. Berylowa 7, 82-310 Gronowo Górne

WWW:

kratkaml.pl

ODKUPIĘ TWOJE AUTO !!!  ZAPŁACĘ GOTÓWKĄ OD RĘKI BEZ CZEKANIA. SZYBKO KONKRETNIE. CAŁA TRANSAKCJA TRWA 20

ODKUPIĘ TWOJE AUTO !!!  ZAPŁACĘ GOTÓWKĄ OD RĘKI BEZ CZEKANIA. SZYBKO KONKRETNIE. CAŁA TRANSAKCJA TRWA 20  MINUT. ZAPRASZAM !!!  Kontakt tel. i Whatsapp

Wolność Sp. z o. o.w Elblągu poszukuje kandydatów (kobiet i mężczyzn) na stanowisko:PRACOWNIK PRODUKCYJNY.

Wolność Sp. z o. o.w Elblągu poszukuje kandydatów (kobiet i mężczyzn) na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY.

:: Biuro nieruchomości ARKADIA :: Oferta sprzedaży domku letniskowego nadJeziorem Balewskim w miejscowości

:: Biuro nieruchomości ARKADIA ::

Oferta sprzedaży domku letniskowego nad

Jeziorem Balewskim w miejscowości Balewo

Urokliwy domek letniskowy z kameralnym ogrodem

udział (1/12) we własności gruntu o powierzchni 2,6963 ha

powierzchnia użytkowa domku 40,96 m2

SUPER OFERTALokal usługowy Zawada, ul. Wybickiego

   Markowe oprawy okularowe w atrakcyjnie obniżonych cenach!Z nami zyskujesz nie tylko wysoką jakość, ale

  Markowe oprawy okularowe w atrakcyjnie obniżonych cenach!

Z nami zyskujesz nie tylko wysoką jakość, ale także:

Możliwość skorzystania z bezpłatnego badania wzroku

Refundację wniosków NFZ na okulary

Nie czekaj, skorzystaj z naszej oferty już dziś! 🕑

Optyka włoska na rogu 12 Lutego i 1 Maja zaprasza.

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

  FIRMA EKOPRALNIA ZATRUDNI:- PRACOWNIKÓW PRALNIMile widziane kobiety   Proszę dzwonić w godzinach od 8.00
FIRMA EKOPRALNIA ZATRUDNI: - PRACOWNIKÓW PRALNI Mile widziane kobiety Proszę dzwonić w godzinach od 8.00 do 16.00
  Hipermarket E. LECLERC w Elbląguposzukuje pracownika działu przyjęcia towaru
Hipermarket E. LECLERC w Elblągu poszukuje pracownika działu przyjęcia towaru
Poszukuję osoby do pracy na terenie Elbląga w charakterze kuriera. Praca od zaraz. Wymagania: prawo jazdy, zaświadczenie o niekaralności, znajomość topografii miasta, punktualność. Mile widziane doświadczenie w kurierce oraz w prowadzeniu busa. CV wraz ze zdjęciem...