Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

Elbląg MONTER - SPAWACZ TIG/MAGStawka: do 8’ 300 zł brutto przy umowie o pracę (lub odpowiednio do 70 zł/h przy

MONTER - SPAWACZ TIG/MAG

Stawka: do 8’ 300 zł brutto przy umowie o pracę (lub odpowiednio do 70 zł/h przy jednoosobowej działalności gospodarczej)

Firma ACOUSTICS  działająca w branży spawanych konstrukcji metalowych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

- doświadczenie w montażu i spawaniu rurociągów, zbiorników i konstrukcji ze stali nierdzewnej

- znajomość rysunku technicznego

- wiedza techniczna w zakresie obróbki stali nierdzewnej

- doświadczenie w spawaniu metodą TIG 141

- dodatkowym atutem będą uprawnienia spawalnicze oraz umiejętność spawania metodą MAG 135 oraz doświadczenie przy produkcji zbiorników

Zakres obowiązków:
- samodzielny montaż i spawanie zbiorników i ich elementów zgodnie z dokumentacją techniczną,
- samokontrola wykonywanych prac pod kątem zgodności z wytycznymi montażu i dokumentacją techniczną, a także obowiązującymi normami spawalniczymi
- przeprowadzanie prób szczelności swoich projektów zgodnie z wytycznymi

- przestrzeganie przyjętych norm BHP ustaleń i przepisów wewnątrz zakładowych

Oferujemy:

- wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia -  do 8’ 300 zł brutto przy umowie o pracę (lub odpowiednio do 70zł/h przy jednoosobowej działalności gospodarczej)

- umowa o pracę, umowa zlecenie, działalność gospodarcza (do wyboru)

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

- stałą pracę w zakładzie produkcyjnym w Elblągu

KONTAKT:

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: + 48 573-310-014

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Produkcja

Adres:

Acoustics Sp. z o. o., ul. Rosnowskiego 3, Elbląg

Tel.:

57 XXX XX XX (pokaż)

                                Firma

                                Firma Stylfront

                                      zatrudni

                                szlifierza frontów drewnianych

                                        pakowacza frontów

                                        operatora okleiniarki

Zatrudnię stróża  nocnego

WYTACZARZ CNC, FREZER CNCP. W.P. T.POSTEOR” zajmuje się głównie produkcją części, serwisowaniem oraz

WYTACZARZ CNC, FREZER CNC

P. W.P. T.POSTEOR” zajmuje się głównie produkcją części, serwisowaniem oraz modernizacją urządzeń energetycznych, a w szczególności układów przepływowych turbin parowych akcyjnych i reakcyjnych, układów regulacji automatycznej, instalacji urządzeń pomocniczych oraz armatury dla energetyki zawodowej, przemysłowej oraz ciepłownictwa. Wykonujemy również usługi obróbki-skrawaniem.

   Markowe oprawy okularowe w atrakcyjnie obniżonych cenach!Z nami zyskujesz nie tylko wysoką jakość, ale

  Markowe oprawy okularowe w atrakcyjnie obniżonych cenach!

Z nami zyskujesz nie tylko wysoką jakość, ale także:

Możliwość skorzystania z bezpłatnego badania wzroku

Refundację wniosków NFZ na okulary

Nie czekaj, skorzystaj z naszej oferty już dziś! 🕑

Optyka włoska na rogu 12 Lutego i 1 Maja zaprasza.

Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem zatrudni pracowników, prace ogólnobudowlane.

Praca w okolicach Elbląga. Zapewniamy dojazd na miejsce pracy.

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

WYTACZARZ CNC, FREZER CNC P. W.P. T.POSTEOR” zajmuje się głównie produkcją części, serwisowaniem oraz modernizacją urządzeń energetycznych, a w szczególności układów przepływowych turbin parowych akcyjnych i reakcyjnych, układów regulacji automatycznej, instalacji...