Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

ZatrudnięProdukcja Ogł. nr 811631
z 29 sierpnia

Elbląg Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.

największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta systemów energetycznego wykorzystania biomasy drzewnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista działu zakupów produkcyjnych

Miejsce pracy: Elbląg

Opis stanowiska:

  • Koordynacja i zapewnienie ciągłości dostaw w surowce, materiały i usługi w fabryce i pomiędzy oddziałami
  • Zarządzanie i optymalizowanie budżetu oraz kosztów działu zakupów
  • Planowanie i składanie zamówień na surowce, materiały i usługi
  • Monitorowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców
  • Nadzór nad doborem dostawców i prowadzenie kluczowych negocjacji

 Nasze Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Doświadczenie w obszarze zakupów min 2 lata w firmie produkcyjnej
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji
  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły
  • Ustalanie priorytetów celem realizacji założonych celów w wymagającym i dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • Obsługa komputera oraz znajomość pakietu Microsoft Office
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami zarządzania produkcją

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek-piątek)
  • Wsparcie doświadczonego i zaangażowanego zespołu
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Paczki świąteczne

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV w języku polskim i do wyboru: niemieckim lub angielskim pocztą elektroniczną na adres mailowy info@schmid-energy.pl

Jakość Schmid to nie tylko doskonałe rozwiązania techniczne, ale także kultura organizacyjna naszej firmy przejawiająca się w życzliwości, zrozumieniu i zaufaniu. Gorąco zachęcamy do tego aby poznać nas bliżej.

Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Schmid Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Produkcja

Adres:

SCHMID POLSKA Sp. z o.o., Elbląg, Niska 6

Tel.:

53 XXX XX XX (pokaż)

Premium
Elbląg NOWA NIŻSZA CENA:: Biuro nieruchomości ARKADIA ::Stare Miasto ul. RybackaPowierzchnia: 101,2 m²Piętro:

Lokale mieszkalneSprzedam za 764 000 zł Ogł. nr 811536
z 28 sierpnia

NOWA NIŻSZA CENA

:: Biuro nieruchomości ARKADIA ::

Stare Miasto ul. Rybacka

Powierzchnia: 101,2 m²

Piętro: 2

Liczba pokoi: 4

Balkon 2,97 m2

Piwnica 4,70 m

Premium
Elbląg Operator Linii Produkcyjnej / Pomocnik Operatora Linii Produkcyjnej

ZatrudnięProdukcja Ogł. nr 811183
z 27 sierpnia

Operator Linii Produkcyjnej / Pomocnik Operatora Linii Produkcyjnej

Premium
Elbląg KUPIĘ KAŻDE AUTO UŻYWANE !!!!!  ZA DOBRE i NOWSZE AUTO PŁACĘ  80% WARTOŚCI !!! GOTÓWKA I UMOWA OD

Sam. osoboweKupię Ogł. nr 811995
z 30 sierpnia

KUPIĘ KAŻDE AUTO UŻYWANE !!!!!

  ZA DOBRE i NOWSZE AUTO PŁACĘ  80% WARTOŚCI !!!

GOTÓWKA I UMOWA OD RĘKI !!! INTERESUJĄ MNIE  AUTA W JAK NAJLEPSZYM STANIE Z ROCZNIKÓW OD 2000  DO 2018  W CELU DALSZEJ ODSPRZEDAŻY. MOGĄ BYĆ TAKŻE ZANIEDBANE, LEKKO USZKODOZNE DO NAPRAWY CZY REMONTU A  ROZBITE TYLKO POWYŻEJ ROCZNIKA 2010.  UWAGA !!! SAMOCHODY  TYPOWO NA ZŁOM MNIE NIE INTERESUJĄ  !!!!!

Premium

Części i akcesoriaWykonam usługę Ogł. nr 810321
z 22 sierpnia

🔧 EWI Mechanika Pojazdowa i Blacharstwo 🚗

Premium
Elbląg TRANSPORT, PRZEPROWADZKI, WYWÓZ ŚMIECI-   usługi transportowe ADAMPrzeprowadzki pokoju, mieszkania, domu,

TransportoweWykonam usługę Ogł. nr 811364

TRANSPORT, PRZEPROWADZKI, WYWÓZ ŚMIECI-   usługi transportowe "ADAM"

  • Przeprowadzki pokoju, mieszkania, domu, usługi przeprowadzkowe.
  • Montaż i domontaż mebli i sprzętu
  • Wywóz przedmiotów gabarytowych, śmieci, gruzu, czyszczenie pomieszczeń
  • Transport pojedynczych mebli i sprzetu AGD, taksówki bagażowe
  • Przeprowadzki firm, biur, magazynów, transport mebli.
  • Usługi transportowe materiałów budowlanych i innych, taxi bagażowe
  • Przewozy lokalne i długodystansowe w kraju i Europie usługi transportowe

Infolinia działu ogłoszeń: 55 235 39 76 pon. - piątek, godz. 8.30 - 16.30
Kontakt mailowy: ogloszenia@portel.pl