Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

Elbląg Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.

największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta systemów energetycznego wykorzystania biomasy drzewnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista Spawalnik

Miejsce pracy: Elbląg

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad dokumentacją przeglądów urządzeń spawalniczych
  • Odpowiedzialność za kwalifikacje i certyfikację spawaczy
  • Przeprowadzanie lub koordynacja procesu kontroli połączeń spawanych
  • Współodpowiedzialność za zgodność z przepisami dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa
  • Samodzielne tworzenie planów testów kontroli jakości różnych komponentów i podzespołów
  • Szkolenie pracowników w zakresie kontroli jakości (Q-Inline / samokontrola pracowników)
  • Przygotowywanie planów kontroli towarów przychodzących i wychodzących zgodnie z założeniami
  • Tworzenie komunikatów o błędach dotyczących niezgodności zgodnie z metodą 4D-/8D
  • Opracowywanie i wdrażanie trwałych rozwiązań w celu zmniejszenia/wyeliminowania wad i odchyleń
  • Nadzór i wsparcie w procesie wytwarzania prototypów w i na zewnątrz firmy
  • Wsparcie w rozwoju jakości usług dostawców
  • Tworzenie i ustalanie procesów spawalniczych
  • Czynny udział w realizacji procesów spawalniczych na obszarach produkcyjnych
  • Nadzór nad przestrzeganiem technologii spawania na obszarach produkcyjnych
  • Analiza zgodności dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej z obowiązującymi normami spawalniczymi
  • Optymalizacja procesów na obszarze spawalni
  • Nadzór nad dokumentacją zgodnie z systemem zarządzania jakością
  • Uczestnictwo w projektach rozwojowych z obszaru spawalnictwa

 Nasze Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne- branża metalurgiczna i/lub technologia spawania
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Certyfikat TÜV lub równoważny
  • Posiadanie uprawnień w zakresie badań wizualnych VT1/VT2
  • Udokumentowane kilkuletnie doświadczenie praktyczne na podobnym lub takim samym stanowisku
  • Wysoki poziom motywacji i zaangażowania
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność, zorientowanie na cele, odpowiedzialność, otwartość na nowe
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i systemów ERP
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wsparcie doświadczonego i zaangażowanego zespołu
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Paczki świąteczne

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV w języku polskim i do wyboru: niemieckim lub angielskim pocztą elektroniczną na adres mailowy info@schmid-energy.pl

Jakość Schmid to nie tylko doskonałe rozwiązania techniczne, ale także kultura organizacyjna naszej firmy przejawiająca się w życzliwości, zrozumieniu i zaufaniu. Gorąco zachęcamy do tego aby poznać nas bliżej.

Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Schmid Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Produkcja

Adres:

SCHMID POLSKA Sp. z o.o., Elbląg, Niska 6

Tel.:

53 XXX XX XX (pokaż)

ZŁOTA RĄCZKA NAPRAWI WSZYSTKO! MAM UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE, GAZOWE I CIEPŁOWNICZE. JEŚLI MASZ PROBLEM  Z

ZŁOTA RĄCZKA NAPRAWI WSZYSTKO! MAM UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE, GAZOWE I CIEPŁOWNICZE. JEŚLI MASZ PROBLEM  Z  HYDRAULIKĄ,   ELEKTRYKĄ, COŚ TRZEBA ZESPAWAĆ, ZAMONTOWAĆ KABINĘ PRYSZNICOWĄ LUB  WANNĘ. A MOŻE  POWIESIĆ ŻYRANDOL, LUSTRO LUB TELEWIZOR, WYMIENIĆ WĘŻYK CZY KRAN,   MOŻE ZEPSUŁA SIĘ SPŁUCZKA PODTYNKOWA?  PODŁĄCZĘ  KUCHENKĘ  I PŁYTĘ GAZOWĄ, PRALKĘ I ZMYWARKĘ. PRZEPYCHAM RURY KANALIZACYJNE. WYSTAWIAM FAKTURY. HYDRAULIKA, ,ELEKTRYKA, GAZ, ŚLUSARSTWO I SPAWANIE

                                Firma

                                Firma Stylfront

                                      zatrudni

                                szlifierza frontów drewnianych

                                        pakowacza frontów

                                        operatora okleiniarki

W BIURZE RM NIERUCHOMOŚCIR-ealizujemy  M-arzenia  Nowoczesny Dom Jednorodzinny w Elblągu | 5 PokoiDom

W BIURZE RM NIERUCHOMOŚCI

R-ealizujemy  M-arzenia

Nowoczesny Dom Jednorodzinny w Elblągu | 5 Pokoi

Dom w  świetnej lokalizacji w Elblągu  to nie tylko budynek –

to miejsce, gdzie tworzą się wspomnienia, gdzie każdy dzień przynosi

radość i spokój. To inwestycja w przyszłość Twoją i Twojej rodziny.

Przyjdź, zobacz i zakochaj się w miejscu, które może stać się

Twoim nowym domem.

*** PRACA W OPIECE SENIORALNEJ ***  Proponuję legalną pracę, z zamieszkaniem i wyżywieniem.   Zadzwoń i umów

*** PRACA W OPIECE SENIORALNEJ ***

Proponuję legalną pracę, z zamieszkaniem i wyżywieniem.   Zadzwoń i umów się ze mną na spotkanie osobiste! 572 308 721.

Zapewniam pełną organizację oraz wyjazd, bez żadnych kosztów dla Państwa.

EKSPERYMENTY podczas meczów EURO, by rodzice mogli spokojnie obejrzeć mecz :D    PAN EKSPERYMENT proponuje

EKSPERYMENTY podczas meczów EURO, by rodzice mogli spokojnie obejrzeć mecz :D

PAN EKSPERYMENT proponuje 2  X 45 minutczyli:

- 2 różne eksperymenty w trakcie trwania meczu

Mogę również odwiedzić  KOLONIE lub PÓŁKOLONIE przyjeżdżając np.   na godzinkę warsztatów, urozmaicając swoimi zajęciami czas wolny dzieciom i młodzieży.

Organizuję czas dzieciom w ośrodkach WYPOCZYNKOWYCH i HOTELACH

Uatrakcyjnię Twoje URODZINKI

Przyjadę do Waszego PRZEDSZKOLA zrobić warsztaty

Zrobię warsztaty również na EVENTACH

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Firma P. P.H. U.  Szarafin  z ponad 50-letnim doświadczeniem oraz ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudni na
Firma P. P.H. U. "Szarafin" z ponad 50-letnim doświadczeniem oraz ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudni na stanowisko: Kierownik budowy/ Inżynier budowy
Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta
Firma Schmid Polska Sp. z o. o. największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta systemów energetycznego wykorzystania biomasy drzewnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista działu zakupów...
W branży meblarskiej działamy na rynku od blisko 30 lat.   Jesteśmy producentem innowacyjnych rozwiązań dla
W branży meblarskiej działamy na rynku od blisko 30 lat. Jesteśmy producentem innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu meblowego. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów przesuwnych i kaset do drzwi chowanych w ścianę oraz rozwiązania przesuwne do szaf....