Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

ZatrudnięObsługa magazynu Ogł. nr 815090
z 16 września

Elbląg Firma DROPLEAD SP. Z O. O.  poszukuje  osoby na stanowisko:  Pakowacz paczekZakres

Firma DROPLEAD SP. Z O. O.  poszukuje  osoby na stanowisko:  Pakowacz paczek

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie i rozpakowanie towaru
  • Skanowanie przesyłek

Od kandydatów oczekujemy:

  • Zorganizowania
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Punktualności

Mile widziani studenci kierunków zaocznych.

Zgłoszenie w postaci CV prosimy wysyłać na adres: kontakt@droplead.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska

Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Branża:
Obsługa magazynu

Adres:

DROPLEAD SP Z O O

Ogłoszenia Premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
Premium
Elbląg Producent opraw oświetleniowych LIRA Spółka z o. o.  w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów

ZatrudnięProdukcja Ogł. nr 815146

Producent opraw oświetleniowych LIRA Spółka z o. o.

w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR PIŁY CNC

Premium
Elbląg     Mistrz w Wydziale Nawęglania i Gospodarki Wodnej Elektrociepłowni ElblągEnerga Kogeneracja Spółka

Zatrudnię Ogł. nr 814134
z 11 września

Mistrz w Wydziale Nawęglania i Gospodarki Wodnej Elektrociepłowni Elbląg

Energa Kogeneracja Spółka z o. o.

Premium
Elbląg KUPIĘ KAŻDE AUTO UŻYWANE !!!!!  ZA DOBRE i NOWSZE AUTO PŁACĘ  80% WARTOŚCI !!! GOTÓWKA I UMOWA OD

Sam. osoboweKupię Ogł. nr 815037

KUPIĘ KAŻDE AUTO UŻYWANE !!!!!

  ZA DOBRE i NOWSZE AUTO PŁACĘ  80% WARTOŚCI !!!

GOTÓWKA I UMOWA OD RĘKI !!! INTERESUJĄ MNIE  AUTA W JAK NAJLEPSZYM STANIE Z ROCZNIKÓW OD 2000  DO 2018  W CELU DALSZEJ ODSPRZEDAŻY. MOGĄ BYĆ TAKŻE ZANIEDBANE, LEKKO USZKODOZNE DO NAPRAWY CZY REMONTU A  ROZBITE TYLKO POWYŻEJ ROCZNIKA 2010.  UWAGA !!! SAMOCHODY  TYPOWO NA ZŁOM MNIE NIE INTERESUJĄ  !!!!!

Premium
Elbląg Kup Forda

Sam. osoboweSprzedam za 65 000 zł Ogł. nr 814455
z 12 września

Kup Forda

Premium
Elbląg PERFECT AUTO COLOR! ZAPRASZAMY!MIESZALNIA LAKIERÓW SAMOCHODOWYCH I PRZEMYSŁOWYCH. DeBeer, Valspar,

Sam. osoboweWykonam usługę Ogł. nr 813920
z 10 września

PERFECT AUTO COLOR! ZAPRASZAMY!

MIESZALNIA LAKIERÓW SAMOCHODOWYCH I PRZEMYSŁOWYCH.

DeBeer, Valspar, Prospray

FARBY BAZOWE, AKRYLOWE, POLIURETANOWE.

W OFERCIE PONADTO: SZPACHLÓWKI, MATERIAŁY ŚCIERNE, PASTY POLERSKIE(KochChemie), SPRAYE.

ZNAJDUJEMY SIĘ NA UL. LOTNICZEJ 26 (BUDYNEK SKLEPU LEWIATAN)

Pn-Pt 7.30 - 16.30

Sb 7.00 - 12.30

Infolinia działu ogłoszeń: 55 235 39 76 pon. - piątek, godz. 8.30 - 16.30
Kontakt mailowy: ogloszenia@portel.pl