Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

Elbląg Firma Bartex Sp. z o. o.zatrudni: Kierownika laboratorium

Firma Bartex Sp. z o. o.zatrudni:

Kierownika laboratorium

Twój zakres obowiązków

  • Pobieranie do badań reprezentatywnych próbek surowców oraz wyrobów gotowych
  • Przeprowadzanie badań organoleptycznych
  • Wykonywanie analiz fizyko-chemicznych
  • Ocena jakości surowców i wyrobów gotowych na podstawie specyfikacji technicznych, przeprowadzonych badań, obowiązujących systemów jakości oraz indywidualnych wymagań klientów
  • Opracowywanie i rejestrowanie wyników badań
  • Obsługa i nadzór nad sprzętem laboratoryjnym
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji dotyczącej przeprowadzonych kontroli i badań
  • Zgłaszanie i rejestrowanie niezgodności
  • Wystawianie oraz wysyłanie świadectw jakości
  • Opracowywanie dokumentacji jakościowej,
  • Kontrola standardów higienicznych oraz jakościowych procesu produkcji
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych i zewnętrznych oraz reprezentowanie firmy podczas inspekcji
  • Opracowywanie procedur i instrukcji systemu zarządzania jakością
  • Stała współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze jakości w firmie produkcyjnej w branży spożywczej
  • wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane: technologia żywności, chemia, biotechnologia
  • doświadczenie w pracy z systemami jakości HACCP, BRC będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, terminowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres Spółki lub mail: a.tabaka@bart-ex.pl

Prosimy o dołączenie do CV podpisanej klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez BARTEX Sp. z o.o. z siedzibą w Pasłęku przy ul. Dworcowej 4a na potrzeby procesu rekrutacji.”
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 r. (Dz.U. nr 133 poz. 833).”

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę

Adres:

BARTEX Sp. z o.o., Pasłęk, Dworcowa 4 A

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

WWW:

www.bart-ex.pl

EXTOM-MEBLE z siedzibą w Kazimierzowie poszukuje POMOCNIKA OPERATORA MASZYN STOLARSKICH

DOM DREWNIANY JEDNORODZINNY ECOHOUSE IXJesteśmy firmą zajmującą się produkcją domów drewnianych mieszkalnych

DOM DREWNIANY JEDNORODZINNY ECOHOUSE IX

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją domów drewnianych mieszkalnych całorocznych i letniskowych w systemie szkieletowym. Więcej na stronie www.eco-house.net.pl.

Zaproszenie  do współpracy  Specjalista ds. Obsługi klienta

SPECJALISTA (Projekty i Rozwój)

Ziemia  Czarnoziem/ Torf

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Praca produkcja Elbląg