Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

Elbląg Doradca ds. nieruchomości - agent nieruchomości

Doradca ds. nieruchomości - agent nieruchomości

Biuro nieruchomości Metrohouse Elbląg poszukuje kandydatów na stanowisko Doradcy ds. nieruchomości - Agent nieruchomości

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne i systematyczne poszukiwanie klientów zainteresowanych kupnem, sprzedażą lub wynajmem nieruchomości

  • Doradztwo w zakresie rynku nieruchomości, cen i warunków transakcji

  • Przygotowanie i promocja oferty sprzedaży nieruchomości

  • Oferowanie i prezentacja nieruchomości klientom

  • Wsparcie klienta w procesie transakcji, negocjowanie warunków i przygotowywanie dokumentów

  • Stałe monitorowanie rynku nieruchomości i współpraca w zespole

Nasze wymagania

  • Osoba pełna entuzjazmu, która nie boi się wyzwań

  • Umiejętność budowania długotrwałej relacji z klientami i współpracownikami – naszą siłą jest zespół dobrze współpracujących ze sobą osób.

  • Otwartość na rozwój i naukę nowego zawodu

  • Bardzo dobra organizacja czasu i dyspozycyjność

  • Zdolności negocjacyjne oraz umiejętność perswazji

Mile widziane

  • Doświadczenie handlowe i w branży nieruchomości

  • Prawo jazdy kat. B oraz dostęp do własnego samochodu

To oferujemy

  • Atrakcyjny prowizyjny system wynagrodzeń

  • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon)

  • Profesjonalne szkolenia i wdrożenie, dedykowany system CRM do obsługi zleceń

  • Jasną ścieżkę kariery i realne możliwości awansu

  • Szeroką bazę klientów i ofert w sieci Metrohouse

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie na każdym etapie

  • umowa zlecenie, kontrakt B2B

Jeśli jesteś ambitną osobą, lubisz pracę z ludźmi i chcesz rozwijać się w dynamicznej branży nieruchomości, dołącz do zespołu Metrohouse!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w Metrohouse. Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się osobiście!

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: elblag@metrohouse.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli RODO:

Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Branża:
Usługi

Adres:

Metrohouse Elbląg, ul. Bednarska 16A

Kom.:

53X XXX XXX (pokaż) Nie odpowiadam na SMS-y

WWW:

www.metrohouse.pl

AVANTE - WIODĄCY PRODUCENT STOLARKI PVC  i ALU W REGIONIE ZATRUDNI

WYWÓZ ŚMIECI- UTYLIZACJA MEBLI, GRUZU, SPRZĘTU ITP. WYWÓZ NA WYSYPISKOUtylizacjaNasi pracownicy spakują, przeniosą i

WYWÓZ ŚMIECI- UTYLIZACJA MEBLI, GRUZU, SPRZĘTU ITP. WYWÓZ NA WYSYPISKO

Utylizacja

Nasi pracownicy spakują, przeniosą i wywiozą zbędne przedmioty. Możliwy demontaż, wyburzenie. Zapewniamy własne worki oraz kartony. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT. Zajmujemy się również transportem i przeprowadzkami.

Wywozimy:

  • Meble, wersalki, tapczany itp
  • Odpady budowlane regipsy, płytki
  • Gruz luzem oraz w workach
  • Sprzęt RTV/AGD  telewizory, pralki, lodówki itp.
  • Złom
  • Wszystkie inne odpady i śmieci

WYKONAM USŁUGI REM-BUDOWLANE W ZAKRESIE:  *KOMPLEKSOWE REMONTY MIESZKAŃ*REMONTY ŁAZIENEK*GLAZURA I

WYKONAM USŁUGI REM-BUDOWLANE W ZAKRESIE:  *KOMPLEKSOWE REMONTY MIESZKAŃ*REMONTY ŁAZIENEK*GLAZURA I TERAKOTA*SUFITY I ZABUDOWY Z PŁYT G-K*ADAPTACJE PODDASZY* ELEWACJE

PRZEPROWADZKI, TRANSPORT, WYWÓZ STARYCH MEBLI

Wykonam usługę:-Koszenie trawy wertykulacja i inne zabiegi na trawniku-Strzyżenie żywopłotów -Przycinanie drzew i

Wykonam usługę:-Koszenie trawy wertykulacja i inne zabiegi na trawniku-Strzyżenie żywopłotów -Przycinanie drzew i krzewów -Sadzenie drzew i krzewów  -Elbląg i okoliceSerdecznie zapraszam

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Witam poszukuję pracownika do sklepu spożywczego praca 2 zmianowa cv proszę przysyłać na adres e-mail.