Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

ZatrudnięBudownictwo Ogł. nr 818423
z 3 października

BUDOWA SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH

DOŁĄCZ DO NAS I SPRAWDŹ CO SPRAWIA, ŻE MAMY CORAZ LEPSZY INTERNET!

Firma z wieloletnim doświadczeniem zatrudni Monterów kabli telekomunikacyjnych. Poszukujemy głównie osób z doświadczeniem aczkolwiek  dla tych, którzy go nie posiadają a lubią  się uczyć nowych rzeczy i mają chęci do samorozwoju  oferujemy zdobycie wiedzy i umiejętności praktycznych w tym zakresie.

Oferujemy:

- wynagrodzenie 4000zł - 7000zł netto (zależne od wiedzy i doświadczenia)

- zdobycie doświadczenie przy budowie linii światłowodowych

- ubezpieczenie w oparciu o  samozatrudnienie na atrakcyjnych warunkach lub umowa o pracę

- prace od zaraz  w stałych godzinach i systemie jednozmianowym

- możliwość przystąpienia do programu Multisport z dofinansowaniem do karty

- niezbędne narzędzia do wykonania zleconych prac

Obowiązki na danym stanowisku:

- poprawne czytanie projektu technicznego

- budowa koryt lub rur pcv w budynkach

- układanie kabli światłowodowych w kanalizacji teletechnicznej, korytach/rurach pcv, torach kablowych itp.

- sporadycznie budowa lub udrażnianie kanalizacji teletechnicznej

- spawanie światłowodów

- wykonywanie pomiarów reflektometrycznych (dla osób ambitnych i chętnych do zgłębienia większej wiedzy na temat przepływu informacji przez kable światłowodowe)

Wymagania:

- prawo jazdy kategorii B

- chęci do prac

- odpowiedzialność

- dążenie do samorozwoju

Interesuje nas tylko współpraca na dłuższy okres czasu

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV na podany w ogłoszeniu adres mail.

PROSIMY O UMIESZCZENIE W CV KLAUZULI ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH O  PONIŻSZEJ  TREŚCI:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Budownictwo

Optitech Jeliński Sp. z O.O. Brylantowa 2a, 82-300 Gronowo Górne

Kom.:

69X XXX XXX (pokaż) Nie odpowiadam na SMS-y

Ogłoszenia Premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
Premium
Elbląg HYDRAULIK

Remont.-budowlaneWykonam usługę Ogł. nr 817502
z 29 września

HYDRAULIK

Premium
Elbląg KUPIĘ KAŻDE AUTO UŻYWANE !!!!!  ZA DOBRE i NOWSZE AUTO PŁACĘ  80% WARTOŚCI !!! GOTÓWKA I UMOWA OD

Sam. osoboweKupię Ogł. nr 818111
z 2 października

KUPIĘ KAŻDE AUTO UŻYWANE !!!!!

  ZA DOBRE i NOWSZE AUTO PŁACĘ  80% WARTOŚCI !!!

GOTÓWKA I UMOWA OD RĘKI !!! INTERESUJĄ MNIE  AUTA W JAK NAJLEPSZYM STANIE Z ROCZNIKÓW OD 2000  DO 2018  W CELU DALSZEJ ODSPRZEDAŻY. MOGĄ BYĆ TAKŻE ZANIEDBANE, LEKKO USZKODOZNE DO NAPRAWY CZY REMONTU A  ROZBITE TYLKO POWYŻEJ ROCZNIKA 2010.  UWAGA !!! SAMOCHODY  TYPOWO NA ZŁOM MNIE NIE INTERESUJĄ  !!!!!

Premium
Elbląg   Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zatrudni

Zatrudnię Ogł. nr 817269
z 27 września

Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zatrudni pracownika na stanowisko monter sieci wodociągowej

Premium
Elbląg Ziemia  Czarnoziem/ Torf

Do ogroduSprzedam za 100 zł Ogł. nr 815657
z 18 września

Ziemia  Czarnoziem/ Torf

Premium
Elbląg Atrakcyjna oferta tylko w Fidu NieruchomościDziałka budowlana 1014 m2 w

Działki, gruntySprzedam za 120 000 zł Ogł. nr 817569

Atrakcyjna oferta tylko w Fidu Nieruchomości

Działka budowlana 1014 m2 w m.Karczowiska Górne 6 min.od Elbląga

Masz marzenie o posiadaniu własnego domu jednorodzinnego? Właśnie dla Ciebie mamy niezwykłą ofertę! Pragniemy zaproponować Ci unikalną działkę budowlaną, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Położona tylko 4 km od miasta Elbląg.

Oferta: https://fidunieruchomosci.pl/listing/dzialka-budowlana-karczowiska-gorne/

Infolinia działu ogłoszeń: 55 235 39 76 pon. - piątek, godz. 8.30 - 16.30
Kontakt mailowy: ogloszenia@portel.pl