Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

Baltic Towers powstało w 2023 roku jako wynik współpracy polskiej Agencji Rozwoju Przemysłu S. A.oraz hiszpańskiej firmy GRI Renewable Industries, S. L.Produkujemy wieże dla morskich turbin wiatrowych, które stanowią fundament naszych inwestycji w odnawialne źródła energii, umacniając naszą pozycję jako lidera europejskiej transformacji energetycznej.   Dzięki inwestycji powstanie ponad 500 nowych miejsc pracy.

Aktualnie do naszego zespołu w centrum Gdańska  poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operator CNC/ukosowanie blach

Obowiązki

  • Obsługiwanie maszyny CNC, uruchamianie urządzeń sterujących i monitorowanie jej pracy;
  • Wykonywanie operacji obróbki skrawaniem według rysunków technicznych;
  • Kontrola jakości wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych;
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej i raportowanie wyników pracy;
  • Stosowanie urządzeń pomiarowych do każdego wymiaru płyty;
  • Przenoszenie arkuszy stali za pomocą suwnicy i magnesu.

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego;
  • Wymagane 6 miesięcy doświadczenia;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość narzędzi skrawających;
  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych;
  • Sumienność, staranność i terminowość w wykonywaniu zadań.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym (7500– 9200 zł brutto / miesiąc);
  • Stałe wynagrodzenie + premia miesięczna,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia w ramach obszaru produkcyjnego, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie i inne;
  • Wysokiej jakości odzież roboczą, buty;
  • W przypadku osób dojeżdżających do pracy powyżej 30 km od siedziby firmy pracodawca zapewnia pomoc w transporcie;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Praca w fabryce w centrum Gdańska;
  • Miła atmosfera pracy.

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Produkcja

Adres:

BALTIC TOWERS Sp. z o.o., Gdańsk, Na Ostrowiu 15/20

WWW:

baltictowers.pl

                       Auto Leew LEWANDOWSKI

            Kupujemy i Sprzedajemy tylko dobre auta

         Za auta z Polskiego Salonu Płacimy Najwięcej

   CITROEN C4 BENZYNA SALON POLSKA ROK 2021

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW, ZDJĘĆ I AUT KLIKNIJ TU> https://leew.pl/

FILMIK AUTA NA YOUTUBE PREZENTUJEMY TU > https://youtu.be/zOY0s3yDQ2c

   ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ W NIEDZIELE

DOJAZD ORAZ SZCZEGÓŁOWE GODZINY OTWARCIA

     ZNAJDĄ PAŃSTWO NA WIZYTÓWCE GOOGLE

ZAPRASZAMY PO DOBRE ZAREJESTROWANE I UBEZPIECZONE SAMOCHODY

NIE MUSISZ SIĘ MARTWIĆ REJESTRACJĄ AUTA

Galwan Sp. z o. o.w Gronowie Górnym ul. Szafirowa 10 zatrudni

pracownika do pracy w laboratorium analitycznym

Wymagana szkoła średnia chemiczna, mile widziane wyższe studia chemiczne.

CV proszę składać na adres mailowy.

Zaproszenie  do współpracy  Specjalista ds. Obsługi klienta

💼 Wynajmę duży, atrakcyjny lokal w strategicznej lokalizacji! 🏢

PERFECT AUTO COLOR! ZAPRASZAMY!MIESZALNIA LAKIERÓW SAMOCHODOWYCH I PRZEMYSŁOWYCH. DeBeer, Valspar, ProsprayFARBY

PERFECT AUTO COLOR! ZAPRASZAMY!

MIESZALNIA LAKIERÓW SAMOCHODOWYCH I PRZEMYSŁOWYCH.

DeBeer, Valspar, Prospray

FARBY BAZOWE, AKRYLOWE, POLIURETANOWE.

W OFERCIE PONADTO: SZPACHLÓWKI, MATERIAŁY ŚCIERNE, PASTY POLERSKIE(KochChemie), SPRAYE.

ZNAJDUJEMY SIĘ NA UL. LOTNICZEJ 26 (BUDYNEK SKLEPU LEWIATAN)

Pn-Pt 7.30 - 16.30

Sb 7.00 - 12.30

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym zatrudni specjalistę d/s kadr i płac
Witam, szukam pracy posiadam kilkuletnie doświadczenie jako operator CNC, mam też ukończony kurs operatora programisty maszyn sterowanych numerycznie, posiadam prawo jazdy kat B.
MAGAZYNIERFirma ACOUSTICS działająca w branży spawanych konstrukcji metalowych, w związku z intensywnym rozwojem,
MAGAZYNIER Firma ACOUSTICS działająca w branży spawanych konstrukcji metalowych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER