UWAGA!

Infolinia działu ogłoszeń
55 235 39 76
pon. - piątek
godz. 8.30 - 16.30

ogloszenia@portel.pl
Ok
Jeśli chcesz nawiązać kontakt z ogłoszeniodawcą, wypełnij formularz i kliknij na WYŚLIJ
Twój adres e-mail
Treść zapytania
Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.

Zatrudnię Ogł. nr 807337 z 2024-08-07 12:39:20

Baltic Towers powstało w 2023 roku jako wynik współpracy polskiej Agencji Rozwoju Przemysłu S. A.oraz hiszpańskiej firmy GRI Renewable Industries, S. L.Produkujemy wieże dla morskich turbin wiatrowych, które stanowią fundament naszych inwestycji w odnawialne źródła energii, umacniając naszą pozycję jako lidera europejskiej transformacji energetycznej.   Dzięki inwestycji powstanie ponad 500 nowych miejsc pracy.

Aktualnie do naszego zespołu w centrum Gdańska  poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operator CNC/ukosowanie blach

Obowiązki

  • Obsługiwanie maszyny CNC, uruchamianie urządzeń sterujących i monitorowanie jej pracy;
  • Wykonywanie operacji obróbki skrawaniem według rysunków technicznych;
  • Kontrola jakości wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych;
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej i raportowanie wyników pracy;
  • Stosowanie urządzeń pomiarowych do każdego wymiaru płyty;
  • Przenoszenie arkuszy stali za pomocą suwnicy i magnesu.

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego;
  • Wymagane 6 miesięcy doświadczenia;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość narzędzi skrawających;
  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych;
  • Sumienność, staranność i terminowość w wykonywaniu zadań.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym (7500– 9200 zł brutto / miesiąc);
  • Stałe wynagrodzenie + premia miesięczna,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia w ramach obszaru produkcyjnego, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie i inne;
  • Wysokiej jakości odzież roboczą, buty;
  • W przypadku osób dojeżdżających do pracy powyżej 30 km od siedziby firmy pracodawca zapewnia pomoc w transporcie;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Praca w fabryce w centrum Gdańska;
  • Miła atmosfera pracy.

Szczegóły oferty
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Produkcja
Kontakt

Adres:

BALTIC TOWERS Sp. z o.o., Gdańsk, Na Ostrowiu 15/20

WWW:

baltictowers.pl

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.poszukuje pracownika na stanowisko Młodszy Analityk Danych w Dziale Controllingu

MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.

poszukuje pracownika na stanowisko

Młodszy Analityk Danych w Dziale Controllingu

ANALITYK LABORATORYJNY

DRZWI OTWARTE W GALILEUSZU!Przygotuj się z nami do egzaminu! Zapisz się już dziś na nasze kursy! Szukasz pewnej drogi

DRZWI OTWARTE W GALILEUSZU!

Przygotuj się z nami do egzaminu! Zapisz się już dziś na nasze kursy!

Szukasz pewnej drogi do sukcesu na egzaminie? Chcesz zdobyć wiedzę i pewność siebie?

To idealny moment, aby do nas dołączyć!

Zapraszamy 02.09.2024 r. , w godz.10:00 - 18:00

AVANTE - WIODĄCY PRODUCENT STOLARKI PVC  i ALU W REGIONIE ZATRUDNI

Gabinet Psychotraumatologii i Terapii w Elblągu i Sztutowie

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym zatrudni specjalistę d/s kadr i płac
Witam, szukam pracy posiadam kilkuletnie doświadczenie jako operator CNC, mam też ukończony kurs operatora programisty maszyn sterowanych numerycznie, posiadam prawo jazdy kat B.
MAGAZYNIERFirma ACOUSTICS działająca w branży spawanych konstrukcji metalowych, w związku z intensywnym rozwojem,
MAGAZYNIER Firma ACOUSTICS działająca w branży spawanych konstrukcji metalowych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER
Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń