UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie autorze, tak na marginesie to remontowany jest plac zabawa dla dzieci wraz z mini boiskiem do kosza dla maluchów, a nie dla starych koni, którzy mają boiska przy szkole! Niech mi Pan pokaże gdzie jest mini boisko do kosza dla maluchów przy SP14? Nie ma tam też miejsca na siłownię na powietrzu dla mieszkańców, a tak na marginesie to kompleks przy SP14 jest zamykany wieczorami, a za dnia tylko uczniowie mogą tam przebywać! Gdzie miejsce dla dorosłych mieszkańców i pociech, które do szkoły jeszcze nie chodzą? Napisze Pan, że przy przedszkolu, a ja odpiszę, że teren przedszkola jest ogrodzony i niedostępny dla maluchów, które tam nie uczęszczają, a i te co tam chodzą popołudniami nie mają prawa wstępu (nawet drut kolczasty jest na płocie).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    2
    mieszkanieczdzielnicy(2017-07-25)
  • @mieszkanieczdzielnicy - Proszę zauważyć, że moje "pretensje" do Prezydenta są takie o jakich Pan mówi, tzn. proszę o udostępnienie naszym dzieciom obiektów, których On jest gestorem, albo ma wpływ na czas ich funkcjonowania przez skierowanie środków w odpowiedni sposób. Można sensowniej wydać pieniądze a nie zamykać obiekty sportowe - obserwuję to ze swojego balkonu na przykładzie Orlika przy SP 14.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    sylwesterKalinowski(2017-07-25)
  • @sylwesterKalinowski - nie obserwować z balkonu tylko do roboty.
Reklama