UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wyszło okropnie i nie zmieni tego żadna lewacko-liberalna propaganda ale nie jest to żadne zaskoczenie bo po ludziach rządzących naszym miastem nikt rozsądny nie spodziewa się już chyba niczego pozytywnego. Jeżeli chcemy by Elbląg odzyskał swój blask musimy postawić na ludzi odpowiednich a temu towarzystwu stanowczo i zdecydowanie podziękować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    32
    TeofilSkorupa(2021-06-02)
  • @TeofilSkorupa - Człowieku spójrz obiektywnie na ludzi za którymi jesteś! albo weź się sam za robotę jak taki dobry jesteś.
  • @TeofilSkorupa - Masz 100% racji kochany Zoofilu o pardon drogi Teofilu chciałem powiedzieć. Wyszło okropnie! Gdzie portret naczelnego wodza Kaczora? Gdzie monument z brązu ojca dyrektora ? No Gdzie się pytam?
  • @TeofilSkorupa - w czyim imieniu ty skorupo piszesz? na pewno nie w imieniu elblążan, czyli tych rozsądnych jest mało, większość te partyjne wystąpienia minusuje, tobie to wszystko jedno, bo wszak za te wpisy przytulisz parę groszy, towarzyszu skorupa, czy beton. Wiwat Wiesław i reszta
  • Minusuja mnie trolle a niekorzystne komentarze wystawiają takie oszołomy jak pan.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    TeofilSkorupa(2021-06-02)
  • @TeofilSkorupa - Stary zgred. Marudzi wszędziez tylko PiS ci odpowiada aż się cofa
  • No jakby nie patrzec to lewaccko liberalne kregi kojarza mi sie z nekrofilia nic na to nie poradze take juz mam od lat wielu. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Zbyszek 1(2021-06-03)
  • @TeofilSkorupa - Teoś walcz o prawdę! Dookoła nas jest mgła nieświadomości. Tylko Ty rycerzu prawdy poprowadzisz nas do zrozumienia świata. Śmiało ruszaj!
Reklama