UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pani Krystyna Kurczab-Redlich nie jest bynajmniej "jedną z najważniejszych komentatorek toczącej się w Ukrainie wojny", choć rzeczywiście jest jedną z najczęściej się pojawiających w mediach komentatorek tego konfliktu, z tej prostej przyczyny, że na Rosji się nieco zna, w przeciwieństwie do większości nieudolnych, niedouczonych i niedoinformowanych w temacie Rosji polskojęzycznych dziennikarzy, którzy bladego pojęcia o tym kraju nie mają, poza garścią głupokowatych, rusofobicznych klisz, które powielają potem w swoich ignoranckich tekstach i programach; Ta jej książka jest mocno przereklamowana i pisana z punktu widzenia polskiej, styropianowej liberałki obserwującej i krytykującej władze w Rosji, ale przeczytać warto, już choćby dla samej znajomości faktów (komentarze są bowiem dyskusyjne:). Jak się wyrobię, to spróbuję wpaść - chętnie bym zapytał pani KK-R co sądzi na temat NATOwskich podżegaczy wojennych i reakcji Władimira Władimirowicza na ich łajdactwa i eskalację ukraińskiej zbrodni; #warmongers Hashtagi: #antyfaszyzm, #antyimperializm, #FoodNotBombs
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    9
    tow. Koliński ocenzurowany(2022-06-10)
  • @tow. Koliński ocenzurowany - ta ta ta tata ta tata taaaaa taaaaa. powodzenia, może Cię wezmą tam. najwyższy czas.
  • @tow. Koliński ocenzurowany - Towarzysz to udaje takiego mądrego bo studiował czy ukończył studia bo to jest różnica a czytelnicy mogą czuć się oszukani
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Niszczlewactwo(2022-06-10)
  • @Niszczlewactwo - Ja nic nie muszę udawać, bo po prostu mądry (jak chcę:), to jestem i na różnych rzeczach się znam, w tym na Rosji:) Byle zaś anonimowy podający się za, hehe, "dziennikarza" a w rzeczywistości troll zwykły a łajdacki ujadający na swoim szmatławym blogusiu na mądrzejszych od siebie, mogą mi tylko zazdrościć, iż mają czego:) #warmongers Hashtagi: #antyfaszyzm, #antyimperializm, #FoodNotBombs
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    6
    tow. Koliński ocenzurowany(2022-06-10)
  • @tow. Koliński ocenzurowany - Nie ma dnie gdzie byś nie popierał mordercy Putina całe twoje fb to posty usprawiedliwiające jego działania. Myślę że wszyscy powinni to zobaczyć jaki z ciebie ruski cynik
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Niszczlewactwo(2022-06-10)
  • @tow. Koliński ocenzurowany - Czyli jednak przed wyborami w których startowałeś oszukiwałeś ludzi że ukończyłeś studia. I napisz mi lewacki kmiocie zwoleniku Putina i jego siepaczy w czym ty jesteś mądrzejszy ode mnie od innych? W tym że kopiujesz teksty innych do swoich komentarzy? Jesteś zwykły podły oszust nie mający nic wspólnego z uczciwością
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Niszczlewactwo(2022-06-10)
  • @Niszczlewactwo - Przeca to nowy model obywatela. Tobie moze sie zrobic glupio i czegos nie powiesz nie zrobisz. Taki typ nie ma takich hamulcow uzywajac analogii jemu moze sie np zrobic madrze, ale nie przewiduje hahahahahha
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Elefantao(2022-06-10)
Reklama