UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Super, ktoś "Inteligentny "planuje takie spotkania, bardzo inteligentny !!!!!1Jak ludzie w pracy to wtedy, proponuje w nocy jak wszyscy jeszcze spiją!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    Aleksandra12@(2021-06-18)
  • @Aleksandra12@ - Aleksandra, wydarzenie miało miejsce w godz. 17:00-20:00,każdy mógł dotrzeć na różne jego części w dowolnym czasie, co nie pasuje? Przy okazji, jaka to jest najlepsza pora, żeby pasowało "KAŻDEMU"?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    zaciekawiona(2021-06-18)
  • @zaciekawiona - Niehandlowa niedziela od tego powinna byc jako dzien odpoczynku od pracy. Zamiast sie wluczyc po sklepach odetchnąc od tego pedu i zgielku ktory na sile sie stopuje sie przepisami jak pieszy ma pierszenstwo, czerwona fala, tak zeby wszystko zwolnilo, ale nie bo trzeba zdążać i miec dobre polaczenie sniadanie jesc na kolecje do pracy jechac mleczarka i byc w domu.
  • o losie. ..
  • @zaciekawiona - sobota do południa :)najlepsza pora zróbcie w sobotę do poludnia
  • ze niedziele zrobic w sobote, hmmm a co w neidziele. ..
  • Jak to co! Za niedzielę zrobić piątek i znowu mamy dobrze, wstaję rano za 15 trzecia rano to już widno i idę do roboty - przystanek idę do mleczarni, to jest godzinka, potem szybko wiozą mnie do Gronowa, Mleko panie ma najszybszy trsnsport, inaczej sie zsiada. W Gronowie zsiadam- znoszę bańki i łapię EKD w Gronowie elektryczny i do Zatorza, a potem to już mam z gòrki, bo tak: 13,przesiadka w 16,tramwaj, przesiadka w 5 i już jestem w domu, to znaczy w robocie i jest za 15 siodma. To jeszcze mam kwadrans, no to jeszcze objad sobie jem w bufecie, to po fajrancie nie muszę zostawać zeby jeść, tylko prosto do domu i gòra 22.50 jestem z powrotem i i znowu sobota i niedziela wolna, bo za niedzielę mamy piątek i znowu golę się jem sniadanie i idę spać
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Piątek.(2021-06-18)
Reklama