UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • hipnotyzujaca, mamiaca zmysły struktura geometryczna ktora ze sztuka ma tyle wspolnego co fraktale, jakies piekno wynikajace z ich natury, wiec artysta tu niczego nie stworzył tylko odkrył zatem nie jest artystą tylko odkrywcą, tyle mam do powiedzenia !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    5
    :) nie no jest git(2021-05-22)
  • @:) nie no jest git - nie ma takiego drugiego obrazu, a więc stworzył, więc jest artystą. Inie pisz "jakieś piękno". Tylko konkretnie: piękno polegające na:. .. .. Może nie jesteś artystą krytykiem, ale masz spore szanse, jeżeli powstrzymasz się od ocen i "własnosądzenia". I good luck i goog look.
  • jak nie wiesz co to fraktal i piekno ktore z niego wynika i JAKOS sie moze podobac lub nie to nie moj problem, mozna sie domyslic o jakie jakies mi chodzi, "jeżeli powstrzymasz się od ocen i "własnosądzenia"sam sie powstrzymaj :D, kola nie mozna stworzyc mozna je odkryc w jakiejs formie czy to bedzie kolpak czy bohomaz sprawiajacy doznania estetyczne, samo rysowanie kola mozna nazwac sztuka bo raz sie uda a raz nie ale kolo samo w sobie mozna odkryc, takze to co ten pan robi to dla mnie bardziej sztuka odkrywania niz tworzenia, to teraz sie ogranicze i o wszystkim zapomne :D bo twoja racja jest najtwojsza
Reklama